Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Şehit Babası: Meclis’teki teröristleri cezaevine tıksınlar

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Şehit Babası: Meclis’teki teröristleri cezaevine tıksınlar
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Bartın bir gün arayla 2’nci şehit haberi ile sarsıldı. Hakkari’de çıkan çatışmada Piyade Komando Ayhan Erdoğan şehit düştü. Babası, “Meclis’teki teröristleri cezaevine tıksınlar” dedi.

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinin Ortaklar Köyü’ndeki karakola bağlı Hapust Tepe Üs Bölgesine saldıran PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada 21 yaşındaki onbaşı Muttalip Soylu asker ile birlikte Kozcağız’ın Eyüpoğlu köyünde yaşayan Piyade Komando Ayhan Erdoğan (25) şehit düştü.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Kozcağız beldesine bağlı Eyüpoğlu köyünde oturan ailesine acı haber Bartın Garnizon Komutanı Deniz Kıdemli Albay Mehmet Erdemir Bartın İl Jandarma Komutanı Albay Tekin Aktemur tarafından verildi.

28 GÜN SONRA TERHİS OLACAKTI

Baba Recep ve anne Elmas Erdoğan’ın gözyaşlarına boğulduğu köyde şehidin ikiz kardeşi Reyhan da sinir krizleri geçirdi. 28 gün sonra terhis olacağı ve 4 gün sonra da terhis işlemleri için Van’daki kabul toplanma merkezine teslim olmaya hazırlandığı öğrenilen Ayhan Erdoğan’ın askere gitmeden önce arabasına, ‘Vatan için gidiyorum. Senin için döneceğim annem’ yazdığı görüldü.

KAYNAK : Milliyet

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap