Şeker Fabrikalarına Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor

0

Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketi’ne sözleşmeli personel alımı yapacağı duyuruldu. Alımlar için başvurular 6-17 Mart tarihleri arası olarak belirlendi.

Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketi’ne 250 sözleşmeli personel alımı yapılacağı ilan edildi.

Devlet Personel Başkanlığı internet sitesinden yapılan duyuruda, T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’ndan alınan izne istinaden fabrikalarımıza ve bağlı ziraat bölge şefliklerine 250 mühendis alımı yapılacağı kamuoyuyla paylaşıldı.

Daha fazla mesaj

Chelsea Malmö Maçı Canlı İzle Şifresiz Exxen Tv…

Alaattin Çakıcı Kılıçdaroğlu’nun ‘Siyasi…

Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi internet sitesinde yapılan duyuruya göre:

“Alınacak mühendisler için, Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulmak suretiyle 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak işlem yapılacaktır. Her fabrika kendine ait listeyi bulunduğu İş Kurumu İl Müdürlüğüne gönderecek ve orada ilan edecektir.  Alımlarla ilgili sözlü sınavlar Genel Müdürlüğümüzde yapılacaktır.  Alımlara müracaat etmek isteyenlerin ikamet ettikleri ilin İş Kurumu Müdürlüğü Web sayfasında yayımlanan ilanları takip etmesi gerekmektedir.”

 

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku