Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Şeker Fabrikalarına Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Şeker Fabrikalarına Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketi’ne sözleşmeli personel alımı yapacağı duyuruldu. Alımlar için başvurular 6-17 Mart tarihleri arası olarak belirlendi.

Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketi’ne 250 sözleşmeli personel alımı yapılacağı ilan edildi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Devlet Personel Başkanlığı internet sitesinden yapılan duyuruda, T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’ndan alınan izne istinaden fabrikalarımıza ve bağlı ziraat bölge şefliklerine 250 mühendis alımı yapılacağı kamuoyuyla paylaşıldı.

Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi internet sitesinde yapılan duyuruya göre:

“Alınacak mühendisler için, Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulmak suretiyle 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak işlem yapılacaktır. Her fabrika kendine ait listeyi bulunduğu İş Kurumu İl Müdürlüğüne gönderecek ve orada ilan edecektir.  Alımlarla ilgili sözlü sınavlar Genel Müdürlüğümüzde yapılacaktır.  Alımlara müracaat etmek isteyenlerin ikamet ettikleri ilin İş Kurumu Müdürlüğü Web sayfasında yayımlanan ilanları takip etmesi gerekmektedir.”

 

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap