Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Şenol Güneş’ten, Orman’a Çağrı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Şenol Güneş’ten, Orman’a Çağrı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Şampiyon Beşiktaş’ın birçok oyuncusu transferin gözdesi. İngiliz ve İtalyan kulüplerinin yanı sıra Türkiye’den de bazı takımlar Siyah-Beyazlı futbolcular için kulübün kapısını çaldı. Günden güne gelen bu teklifler karşısında Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş harekete geçti. Başkan Fikret Orman ile bir araya gelen Güneş, Orman’dan kadroyu muhafaza etmesini istedi.

Futbolcularına birçok kulübün talip olmasını normal karşılayan Güneş, söz konusu görüşmede Orman’a, “Transfere ihtiyacımız var. Ancak her transfer risk taşır. Bu yüzden eldeki oyuncuları korumalıyız” dedi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

GOMEZ İÇİN ŞARTLARI ZORLAYIN

Güneş özellikle Oğuzhan, Atiba ve Gökhan Töre’nin takımda tutulmasını istiyor. Bu üç futbolcuya da İngiltere’nin West Ham United takımı talip. İngiliz kulübü ayrıca Andreas Beck’e de kancayı attı. Oğuzhan için İtalya’nın Lazio takımı nabız yokluyor.  Güneş ayrıca Gomez’in ikna edilmesini bu oyuncu ile şartların zorlanarak yeniden sözleşme imzalanmasını başkan Orman’a iletti. Fikret Orman ise değeri verilmesi halinde Oğuzhan ve Gökhan Töre’yi satmaya sıcak bakıyor.

TRANSFER DE BEKLİYOR

Güneş, geçen sezon stoper mevkiinde yaşanan sıkıntıları tekrar yaşamak istemiyor. Bu yüzden stoperin yanısıra sağ ve sol beke transfer yapılmasından yana. Ancak şu ana kadar yapılan görüşmelerde özellikle stoper mevkii için somut adım atılamadı. Güneş’i sevindiren en önemli olay ise Gökhan Gönül’ün takıma kazandırılacak olması.

Özgür Düşünce

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap