Serenay Sarıkaya Akbank Reklamı: Akbank’ın yeni reklam yüzü Serenay Sarıkaya

0
  1. Serenay Sarıkaya Akbank Reklamı: Akbank’ın yeni reklam yüzü Serenay Sarıkaya oldu. Akbank son reklamında kimler oynuyor? Akbankın en son reklamı Serenay Sarıkaya izle. 4 Ekim Pazartesi günü yayınlanan reklam ve anlaşma hakkında bilgiler, Serenay Sarıkaya Akbank yeni reklamı izle, en son Akbank reklamı izle:

Serenay Sarıkaya Akbank Reklamı

Akbank, yeni imaj filminde Serenay Sarıkaya ile herkesi Akbanklı olmaya ve harekete geçmeye çağırıyor. TBWA\Istanbul tarafından hazırlanan reklam filminde, kadınlar, erkekler, çiftler, esnaflar, iş insanları, özetle tüm Türkiye Akbank’tan cesaret alıyor. “Harekete Geç” ve “Haydi Şimdi Akbank” söylemleri kendi içinde dinamizm içeriyor. Bu dinamizm, filme özel yaratılan bir koreografi ile destekleniyor.

Herkesi Akbanklı olup bankanın ödeme ve faiz avantajlı kredi imkanından faydalanmaya çağıran banka, 31 Ekim 2021’e kadar 50.000 TL’ye kadar olan bireysel ihtiyaç kredisinde ve 500.000 TL’ye varan taksitli ticari kredilerde üç ay erteleme imkanının yanı sıra mobil uygulama üzerinden Akbanklı olanlara özel, 5.000 TL’ye kadar faizsiz, masrafsız kredi fırsatı da sunuyor.

Prodüksiyonunu Depo Film’in üstlendiği, çekimleri 3 gün süren reklam filminin yönetmen koltuğunda ise Gönenç Uyanık oturuyor.

Yapım Şirketi: DEPO Film
Yönetmen – Gönenç Uyanık
Görüntü Yönetmeni: – Akın Çetin

 

Serenay Sarıkaya Akbank Reklam Müziği

Reklamın müziği Emre Irmak‘a ait. Şarkının adı ise Jingle Jackson

Serenay Sarıkaya Akbank Reklamı Ücreti

Serenay Sarıkaya iddialara göre bu reklam filminden 7 milyon TL alacak.

Serenay Sarıkaya Kimdir?

Serenay Sarıkaya 1 Temmuz 1991 Ankara doğumludur.

İlk oyunculuk deneyimini Şaşkın filmiyle kazanan Sarıkaya, sonrasında Plajda filminde rol aldı. İlk dizisi ise Sinan Çetin’in yönettiği Peri Masalı (2008) oldu. Yine 2008’de Sinan Çetin tarafından hazırlanan Limon Ağacı (2008) dizisinde ilk başrolünü üstlendi. Diziden sonra Adanalı (2008-2010) dizisinde rol almaya başladı. 2010 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında Gizem Memiç’in ardından ikinci oldu ve Türkiye’yi Miss Universe yarışmasında temsil etmeye hak kazandı. Ardından Lale Devri (2010-2013) ve Medcezir (2013-2015) dizilerinin başrolünde yer aladı. Behzat Ç. Ankara Yanıyor filminde de rol aldı.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku