Shiba Inu Sizi Milyoner Yapabilir mi?

  • Shiba Inu hızla en yeni kripto para birimlerinden biri haline geliyor.
  • Geçen ay %800’den fazla yükselen fiyatıyla cazip bir yatırım.
  • Shiba Inu’ya yatırım yapmadan önce göz önünde bulundurulması gereken birkaç faktör vardır.

Zorlu bir yazdan sonra, kripto para birimi fiyatları yeniden yükselişte.

 

Bitcoin CRYPTO :BTC ) ve Ethereum CRYPTO :ETH ) son zamanlarda Bitcoin’in jeton başına 60.000 dolara ulaşması ve Ethereum’un jeton başına 4.400 doların üzerine çıkmasıyla rekor seviyelere ulaşmak için manşetlere girdi.

Ancak dikkat çeken başka bir yeni kripto para birimi var ve yatırımcılar dikkat çekmeye başlıyor.

Shiba Inu CRYPTO:SHIB ) Ağustos 2020’de piyasaya sürüldü ve son birkaç hafta içinde kripto dünyasını kasıp kavurdu. Kripto veri toplayıcı CoinGecko’ya göre, fiyatı son 30 günde %800’den fazla arttı ve geçtiğimiz yıl boyunca şaşırtıcı bir şekilde %93.050.706 arttı.

Bunun gibi getirilerle, Shiba Inu sizi zengin edebilecek beyinsiz bir yatırım gibi görünebilir. Ama gerçekten sizin için doğru bir yatırım mı? İşte bilmeniz gerekenler.

 

You might also like

 

Şu anda Shiba Inu’ya yatırım yapmalı mısınız?

 

Herhangi bir yere yatırım yapmadan önce , yatırımın kendisinin altında yatan temelleri anlamak önemlidir. Bir hisse senedinin veya kripto para biriminin fiyatının bir gecede patlaması, bunun mutlaka iyi bir satın alma olduğu anlamına gelmez ve çoğu durumda ani bir fiyat artışı kırmızı bayraktır.

Shiba Inu’nun durumunda, perakende yatırımcıların kısa vadeli bir yatırım olarak token yüklemesi nedeniyle fiyatı fırladı. Bu yatırımcılar genellikle belirli bir hisse senedi veya kripto para birimi etrafında toplanır, fiyatının önemli ölçüde artması için yoğun yatırım yapar ve ardından fiyat zirve yaptığında satar.

Bu tür yatırımlar inanılmaz derecede riskli olabilir, çünkü fiyatları her zaman altta yatan temel ilkelerle uyumlu değildir. Shiba Inu’nun şu anda gerçek dünyada çok az faydası var ve fiyatı esas olarak takipçi topluluğu nedeniyle artıyor. Bu takipçiler bir gün tokenlerini satmaya ve farklı bir yatırıma geçmeye karar verirse, Shiba Inu neredeyse tüm değerini kaybedecek. 

Bu, Shiba Inu’ya yatırım yaparak para kazanmanın imkansız olduğu anlamına gelmez, ancak zorludur. Gerçek dünya faydası ve kripto alanında güçlü bir rekabet avantajı geliştirmediği sürece, çökmesi ve sonunda yanması için iyi bir şans var. Doğru zamanda satmazsanız, çok para kaybedebilirsiniz.

Bu nedenlerle Shiba Inu, yüksek riskli ve potansiyel olarak tehlikeli bir yatırımdır. Herkes için doğru değildir ve riski en aza indirirken kazancınızı en üst düzeye çıkarmak için daha güvenli yatırım stratejileri vardır.

Yatırım yapmanın daha güvenli bir yolu

İyi haber şu ki, yüksek riskli, kısa vadeli yatırımlara bahse girmeden borsayla zengin olmak ve hatta milyoner olmak hala mümkün.

O kadar heyecan verici olmasa da, yavaş ama istikrarlı bir yaklaşım benimsemek borsada servet inşa etmenin çok daha etkili bir yoludur. Bu strateji, sağlıklı şirketlerden güçlü hisseler satın almayı ve ardından bu yatırımları mümkün olduğunca uzun süre tutmayı içerir.

Temel olarak sağlam şirketlerin zaman içinde istikrarlı bir şekilde büyümesi muhtemeldir ve hisse senedi fiyatları kademeli olarak artacaktır. Bu hisse senetleri patlayıcı bir büyüme yaşamayabilirken, bu tür bir yatırımla para kaybetme olasılığınız da daha düşüktür.

Shiba Inu gibi kısa vadeli yatırımlar cazip gelse de inanılmaz derecede risklidir. Uzun vadeli bir bakış açısını koruyarak ve doğru yatırımları seçerek, kademeli olarak yüz binlerce dolar veya daha fazla değerinde sağlam bir portföy oluşturabilirsiniz.

 

Not: Yatırım konusunda eleştirel düşünmemize ve daha akıllı, daha mutlu ve daha zengin olmamıza yardımcı olacak kararlar almamıza yardımcı olur. Yatırım tavsiyesi değildir. Makale sadece bilgilendirme amaçlıdır.

admin

admin

Bağımsız İnternet Gazetesi Haberleri ve Bugünkü Haberler Manşetler, Son Dakika Haberleri & Son Haberler Türkiye ve Dünya'dan Haberler Siyaset, Spor, İş Sanat ve Eğlence Haberleri Sunar.

Recommended For You