Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Snapchat İki Genci Kavuşturdu

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Snapchat İki Genci Kavuşturdu
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Sanal ortam ilişkileri ve sanal arkadaşlık gibi kavramları insanlığa hediye eden sosyal medya, ikili ilişkilerin sürdürülmesinde sahip olduğu rolü yerine getirmeye devam ediyor.

İki Genç Snapchat İle Kavuştu

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Zamane gençliğinin tercih ettiği iletişim ve ilişki çeşidi olan sanal ilişkilerin doğruluğu ve gerçekliği ilk günden bu yana sorgulanmıştır.

Sahtekarlık, dolandırıcılık gibi kötü niyetli kişilerin aracı olarak kullanabildikleri sosyal medya ilişkileri şimdi ise hayırlı bir işe vesile oldu.

Süreç Nasıl Gelişti?

UW-Madison adlı kullanıcı, Vikings forması giyen Üniversiteli gence olan aşkını, Snapchat üzerinden yayınladığı bir videoda itiraf etti.

Aşkını Snapchat üzerinden ilan eden genç kız, Vikings taraftarlarından videoyu söz konusu gence ulaştırma noktasında da ricada bulundu.

Ardından, Vikings forması giyen gençte arkadaşlarından aldığı haber sonrasından kendisine bir Snapchat hesabı açarak, genç kızın duygularına olumlu yönde karşılık verdi.

“Help Vikings Fan Find Mystery Girl” adlı kampanya sonucunda birçok Üniversiteli, iki gencin birbirini bulması için Snapchat üzerinden yoğun çaba sarf etti.

Birbirleri hakkında bilinen bilgileri video yoluyla aktaran gençler son süreçte ikilinin kavuşmasını sağladılar. İkili bir gece kulübünde kararlaştırılan saatte buluştu.

Sosyal medya, birçok olumlu ve olumsuz özelliği ile hayatımızda yer almaya devam ediyor. Kimi zaman insanları tanıştırarak, kimi zaman insanların ayrılmasına sebep olarak.

:: Sosyal medyanın ikili ilişkiler üzerindeki rolü hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

 

KAYNAK : http://shiftdelete.net/snapchat-iki-genci-kavusturdu-71062

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap