Son Dakika: Bankamatik kartı olan kişilere bankalar 15000 TL veriyor

0

Son Dakika: Bankamatik kartı olan kişilere bankalar 15000 TL veriyor. Bankamatik kartı kullanıyorsanız ve bankalarda kredi, kredi kartı düzenli kullanıyorsanız, 15000 TL’ye kadar kredi alma imkanınız var.

İhtiyaç kredisi olarak verilecek bu kredilerde 15000 TL’ye kadar banka hesabınıza mobil uygulama üzerinden yatacaktır.

Banka şubelerine gitmeden alacağınız ihtiyaç kredileri için banka size anında destek ödemesi sağlayacaktır. İlk taksit ödemesinde uygun faizle kredi alacak kişiler, taksit ödemelerini erteleyerek kredi ödemelerini yapmaya devam edecekler. Özel bankalar ve kamu bankaları kredi detaylarını resmi internet sitelerinde duyurdu.

QNB Finansbank hesaba 15000 TL yatıracak

Özel bankalardan biri olan ve kredi alacakların en çok tercih ettiği bankalardan biri olan QNB Finansbank, anında 15000 TL’ye kadar kredi ekleyecek. 15000 TL kredi başvurusu yapacak olanlar için banka uygun faiz oranları ile işlem yapacaktır.

QNB Finansbank hesabınız varsa bankanın başvurusuna girip buradan 15000 TL kredi başvurusunda bulunabilir, onaylı kredinizi hemen hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Daha fazla mesaj

15000 TL kredi başvurusunda bulunacak kişiler onaylanırsa bu parayı QNB hesaplarına alacaklardır. 3 ay vadeli ve 36 ay vadeli krediler için banka size anında sonuç verecek ve size kredi onayı sunacaktır.

Bu bankadan SMS yoluyla da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapacaksanız 5030 numaralı bankaya TC Kimlik numarasını kullanabilirsiniz.

Kamu Bankaları 15000 TL Hesaba Yatıracak

15000 TL’ye kadar kredi ödemeleri Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank aracılığıyla yapılmaktadır. Banka müşterisi olan kişiler, hesap sahibi oldukları bankanın internet şifresini anında alabilir ve şifreleri ile kredi başvurusunda bulunabilirler.

Ziraat Bankası ve diğer tüm kamu bankaları internet bankacılığı üzerinden kefilsiz, senetsiz, kimliksiz 15000 TL’ye kadar online kredi vermektedir. Hesabınıza yatırılan bu parayı 36 ay vadeye kadar en düşük faiz oranlarıyla kullanacaksınız. Ne yazık ki banka hesabı olmayan kişiler internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapamamaktadır. Bunun için size en yakın banka şubesine gitmeniz gerekiyor.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku