Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Son makalem, son sözüm!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Son makalem, son sözüm!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Her ayrılık yeni bir başlangıçtır derler

Denemedim, bilmiyorum.  Sadece öyle olmasını umuyorum.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Bilmenizi istiyorum ki bu benim kişisel seçeneğim değil.  24 Hazirandan sonra Cumhur ittifakı denilen barış, kardeşlik ve insanlık düşmanı oluşumun kazanması durumunda maalesef kaçınılmaz bir zorunluluk olacak.

Bugüne kadar sizlere hep gerçekleri yazdım. Hiç yalan söylemedim. Öngörülerimin neredeyse tamamına yakını doğru çıktı ve siz dostlarıma mahcup olmadım.  Ağlamadım, sızlanmadım. Zulme boyun eğmedim. Açılan soruşturmalardan, davalardan bahsederek bunlarla prim yapmayı düşünmedim.   Ben güzeli, iyiyi, doğruyu sevdim ve savundum. Güzel, iyi ve doğru olan sizler ise bu sevgime ziyadesiyle karşılık verdiniz. İşte tam olarak bu yüzden sizlerin sayesinde Türkiye’nin en fazla okunan beş köşe yazarından biri oldum.

***

Sözcü gazetesi yazarı Saygı Öztürk son makalesinde isim vermeden beni eleştirmiş.

19 Nisan 2018 tarihli bir makalemde;

‘’Amerika ve CIA nın bilgisi ve oluru olmadan Amerika birleşik devletleri dışına bir kedi yavrusunu bile çıkarmak mümkün değildir. Seçime kadar FETHULLAH GÜLEN paketlenerek Türkiye’ye getirilir ve bu eylemi Türk İstihbarat birimlerinin gerçekleştirdiği söylenirse hiç ama hiç şaşırmayın olur mu?’’ diye yazmıştım.

Sevgili Saygı Öztürk bu günkü makalesin de ‘’hani nerede Fethullah Gülen ‘’ sorusunu sormuş ve bu haberi yapan yazarı yani beni eleştirmiş.

Bak Saygı ağabeyim, okunu atarak yayını gizlemene gerek yok. Hiç çekinmeden ismimi de verebilirsin.

Ben yaptım. Bu haberi yaparak Tüm Türkiye’ye ben duyurdum. Öyle olacağına kanaat getirdiğim ve olama ihtimaline İnandığım için o makaleyi yazdım. Çok ciddi kaynaklardan Amerika ile pazarlıklar yapıldığının duyumunu aldığım için paylaştım. Ben buna cesaret diyorum. Ben buna hem nalına hem mıhına vurmamak diyorum. Ben buna her türlü riski alarak olası oyunları başlamadan bitirmek diyorum.  Keşke sizler de düşündüklerinizi yazabilme özgürlüğüne ve cesaretine sahip olabilseydiniz. Emin olun ulusal gazetenin tecrübeli bir yazarı olarak ilk 5 içerisinde sizi görmekten kıskançlık değil mutluluk duyardım.

***

Türkiye Cumhuriyetinin kaderini belirleyecek seçime saatler kaldı.  Cumhur ittifakına oy verecek arkadaşlarıma birkaç tavsiyem olacak.

Vedalaşın……

Oğlunuzla vedalaşın: Çünkü cumhur ittifakı seçimi kazandığında artık o sizin oğlunuz değil egoları ve ihtirasları uğruna ülkeyi bile cehenneme çevirmekten kaçınmayacak birinin canlı kalkanı ve savaş oyunlarında rahatlıkla gözden çıkarabileceği bir piyonu olacaktır.

Kızınızla vedalaşın:  Çünkü Cumhur ittifakı seçimi kazandığın da 70 yaşındaki bir yobazın ikinci veya üçüncü eşi, en iyi ihtimalle de sebebini dahi bilmediği bir savaşta can veren bir kocanın dul kalmış karısı olacaktır.

Karınızla vedalaşın: Çünkü Cumhur ittifakı kazandığında artık o sizin dediklerinizi değil cemaat liderlerinin dediklerini dinleyecek. Yatağınızı sizinle ama hayatını yobazlarla paylaşacaktır.

Kocanızla vedalaşın: Çünkü Cumhur ittifakı kazandığında herhangi bir camide onun başka bir kadınla evlenmiş olduğunu görecek veya duyacaksınız. Tek seçim hakkınız ise ona kuma veya arkadaş demek olacaktır.

İşinizle vedalaşın: Çünkü Cumhur ittifakı kazandığında 657 devlet memuru diye bir şey kalmayacak İşçi sendikaları ise sarayın emrindeki taşeronlar olacaktır.

Patronunuzla vedalaşın: Çünkü Cumhur ittifakı kazandığında patronlarınız Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları değil her türlü hak tanınan ve hiçbir hukuk kuralı tanımayan Suriyeliler olacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti ile vedalaşın:  Çünkü Cumhur ittifakı kazandığında 5 milyon Suriyeli 40 yıl sonra bu ülkedeki çoğunluğu ele geçirecek ve Cumhuriyetin ismini bile değiştirme yoluna gideceklerdir.

Benimle vedalaşın: Çünkü Cumhur ittifakı kazandığında korkusuzca, mertçe ipliklerini pazara çıkardığım için özgürlüğüm elimden alınacaktır. Sonradan haklılığım ortaya çıksa dahi kaybettikleriniz asla ve asla sizlere geriye dönmeyecektir.

Sevgiyle kalın…

Anahtar Kelimeler: Bursa , Bursa Haber , Bursa Haberleri , Bursa Son Dakika Haberleri

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap