Son Yaz 25. Bölüm Fragmanı İzle FOX TV Play Youtube

Son Yaz 25. Bölüm Fragmanı yeni bölüm canlı yayın HD izle! Son Yaz son bölüm full izle! Son Yaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son Yaz canlı izle!

0

Son Yaz 25. Bölüm Fragmanı İzle FOX TV Play Youtube. Son Yaz son bölüm full HD tek parça izle! Ekranları sevilen dizisi Son Yaz bugün akşam yeni bölümüyle sevenleriyle buluşuyor. Son Yaz dizisi izlemek isteyen izleyicilerimiz Son Yaz canlı izle! Son Yaz FOX TV canlı izle! Son Yaz son bölümde neler oldu? Son Yaz full HD canlı izle biçiminde aratıyor. Son Yaz canlı izleme linki haberimizde.

Dizi severlerin merakla beklediği Son Yaz bugün akşam yeni bölümüyle ekranlara gelecek . Son Yaz dizisi izlemek isteyen izleyiciler, Son Yaz canlı izle, Son Yaz FOX TV canlı izle! Son Yaz son bölümde neler oldu? Son Yaz full HD canlı izle, diye aratıyor. Peki, Son Yaz canlı izleme linki nedir? Son Yaz canlı izle! Son Yaz son bölüm full izle! İşte ayrıntılar haberimizde… Gündem haberler için bizi takip edin. BagimsizGazete.Com gündemin sıcak konularını sizler için derliyor.

SON YAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Akgün ve Selim tekrar bir aradadır. Sare’nin teklifini kabul etmiş olan Akgün ve Selim artık çok büyük bir riskin içindedir. Şimdi yapılması gerekli olan en önemli şey; Akgün’ü Sfakattarların içerisine sokmaktır ama bu çok basit olmayacaktır. Selim’in bunun için bir planı vardır. Selim diğer taraftan da Canan’ın gerçek katilinin peşine düşer. Sare’nin getirdiği ipucu ile Selim için her şey baştan başlar. Sare ise her şeyin planladığı gibi gitmesinden memnundur fakat Soner ve Naz tüm planları alt üst edecektir. Yağmur ve Akgün ise kendisini yepyeni bir denklemin içinde bulacaktır. Akgün ve Yağmur için zaten zor olan hayat, Cihan Sfakattar’ın dahil olması ile daha da zorlaşacaktır.

Son Yaz yeni bölümüyle Cumartesi 20.00’de FOX’ta!

SON YAZ SON BÖLÜM İZLE!

SON YAZ OYUNCULARI KİMLER?

Ali Atay,

Birce Akalay,

Hafsanur Sfakattutan,

Arif Pişkin, Gündem haberler için bizi takip edin. Haberler.Com gündemin sıcak konularını sizler için derliyor.

Sezer Koç,

Yılmaz Bayraktar,

Yasemin Yazıcı,

Yunus Narin,

Zuhal Gencer,

Onur Bay,

Yaprak Medine,

Tayfun Sav,

Ata Nedim Arman,

Cengiz Okuyucu,

İlda Özgürel.

SON YAZ CANLI İZLE!

Son Yaz 25. Bölüm Fragmanı İzle FOX TV Play Youtube

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku