Son Yaz Soner Öldü Mü? Halil Babür Diziden Ayrılıyor Mu? Neden Ayrıldı?

0

Son Yaz Soner Öldü Mü? Halil Babür Diziden Ayrılıyor Mu? Neden Ayrıldı? Son Yaz dizisinden Soner karakteri diziden ayrıldı mı, ayrılacak mı? Yeni sezona ayrılıklarla başlayan Şebnem Dönmez, Emre Karayel, Olgun Toker ve Erdem Şanlı’nın yerine Birce Akalay ve Sancaktar ailesi katıldı. Soner’in ailesi dizinin yeni sezonunda yer alırken Soner ölecek mi? Son bölümde yaşananlar dizi severleri şoke etti. Soner Yaz’ın son bölümünde Soner’in Sancaktar ailesi dinlendi ve Soner’in ağabeyi Cihan Sancaktar, Naz ile evlendikten sonra Soner yerine Mertoğlu’na uçtu. Otele baskın yapan Mertoğlu’nun adamları Soner’i vurmayı başardı. Geçtiğimiz yaz sezonunda başlayan ve hayran kitlesi oluşturan Son Yaz dizisinde yeni sezon ayrılıklarla başladı. Diziden Şebnem Dönmez, Emre Karayel, Olgun Toker ve Erdem Şanlı’nın yerine Birce Akalay ve Sancaktar ailesi katıldı.

Soner’in ailesi, Son Yaz’ın yeni sezonunda yer alırken, Soner diziden ayrıldı mı? Soner geçen yaz ölecek mi? Soner geçen yaz öldü mü? Halil Babur diziden ayrıldı mı? Halil Babur diziden ayrılacak mı? Reytinglerde istenilen oranı alamasa da Son Yaz dizisi sosyal medyada geniş bir hayran kitlesine sahip. Dizinin son bölümünde yaşananlar geçtiğimiz yaz hayranlarını şok etmişti. Geçen Yaz’ın son bölümünde Soner, Sancaktar ailesiyle dinlenerek Naz ile evlendi. Bunun üzerine Soner’in kardeşi Cihan Sancaktar, Soner’in yerine Mertoğlu’na uçtu. Otele baskın yapan Mertoğlu’nun adamları Soner’i vurmayı başardı.

Son Yaz Soner Öldü Mü? Halil Babür Diziden Ayrılıyor Mu? Neden Ayrıldı?

Soner’in ölümünün ardından Akgün’ün intikam davası 2’ye ertelenecek. Akgün, Soner’den intikamını hem Mertoğlu hem de Sancaktar ailesinden alacak mı? Son Yaz Dizisinde Soner’in diziden ayrılıp ayrılmayacağı hakkında yapımdan veya Halil Babur’dan henüz bir açıklama yapılmadı.

Daha fazla mesaj

Yılda yalnızca bir tane satın alabilirsiniz!

Kediniz aşağıdaki 5 davranışa sahipse sizi çok seviyor…

SON YAZ SONER KİMDİR?

Fox TV’de ekrana gelen Son Yaz dizisi Soner kimdir? sorusunun cevabı araştırılıyor. Dizide Halil Sadi’nin metresinden olan en küçük çocuk olan Soner, agresif bir yapıya sahiptir. Soner 10 yaşına gelene kadar Halil Sadi tarafından kabul edilmese de, Soner’in annesi ölünce oğlunu mecburen yanına almıştır.

Artık babası ile yaşayan Soner, babasının kötü işleri için kullanılmaya başlanmıştır. Bunun sonucunda da Soner’de travmalar meydana gelmeye başlamıştır ve bunun sonucunda birtakım olaylar gelişir.

HALİL BABÜR KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

Soner karakterini canlandıran Halil İbrahim Babür, 26.06.1987 Bitlis doğumludur. Oyunculuğun yanı sıra oyun yazarlığı da yapan Babür, 2007 yılından itibaren aktif bir şekilde oyunculuk yapmaktadır. Pis Yedili dizisinde yıldızı parlayan oyuncu, 2017’de rol aldığı Kar isimli film ile Altın Koza Umut Vaat Eden Oyuncu ödülünü kazanmıştır.

 

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku