Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Sony Xperia E5 Modeli Onaylandı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Sony Xperia E5 Modeli Onaylandı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Bir süre önce dedikodular eşliğinde ortaya çıkan Sony Xperia E5, bu kez güçlü bir sızıntı ile beraber haber konusu olmayı başardı. Zira birkaç gün önce Rusya kaynağından gelen bilgilere göre Sony, yeni akıllı telefon modeli için bir süredir hazırlık peşindeydi. Nitekim bunun ardından birçok dedikoduya sahne olan model, nihayet Sony tarafından resmi bir şekilde onaylanmış bulunmakta. Zira Facebook sayfası üzerinden yeni bir görüntü yayımlayan Sony, E5 modelinin basına özel olan medyasını kullanıcılar ile paylaştı.

Şimdilerde Sony Xperia E5 adı ile anılan yeni telefon modelinin kod numarası ise E3311 olacak. Bir süredir Sony tarafından geliştirilmekte olan telefon bünyesinde 4.6 inç büyüklüğünde HD çözünürlük sunan bir ekran, MediaTek MT6735 yonga seti, 1.5 GB RAM, 16 GB arttırılabilir depolama alanı, 13 MP arka kamera ve 5 MP ön kamera gibi özellikler bulunmakta. Telefonun kullanacağı işletim sistemi Android Marshmallow olarak belirlendi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Yayımlanan Görsel Kaldırıldı

Resmi olarak paylaşılan E5 görseli, durumun anlaşılmasından hemen sonra Facebook sayfası üzerinden silindi. Ancak firmanın yakın bir zamanda yeni modelini duyuracağı böylelikle kesinleşmiş oldu. Eğer cihaz hakkında yeni bir açıklama yapılır ya da yeni bir bilgi gün ışığına çıkar ise haber etmiş olacağız, bizi takip etmeye devam edin.

Haberin videosunu izlemek görseller için tıklayın.

 

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap