Teknoloji

Sony’den Sanal Gerçeklik Sevenlere Süpriz


Teknoloji

Sanal gerçeklik dünyasına geliştirdiği PlayStation VR gözlüğü ile katılan Sony, bu kez gezgin bir kampanyaya imza atmaya hazırlanıyor…Teknoloji dünyasının deneyimli firmalarından biri olan Sony, bu zamana dek geliştirdiği neredeyse her ürünü ile başarıyı kucaklamış bir firma. Aynı şekilde en son satışa sunduğu oyun konsolu PlayStation 4 ile de büyük bir rekora imza atan şirket, rekor sayıda satış elde etmeyi başardı. Rakibinden sıyrılarak en çok satılan oyun konsolu tahtına oturan PS4’ün yanına şimdilerde sanal gerçeklik gözlüğü PlayStation VR ürününü de ekleyen firma, ürününü tanıtmak ve deneme imkanı sunmak adına şehirleri gezmeye hazırlanıyor.

 

Açıklanan bilgilere göre bu ay itibariyle başlayan kampanya kasım ayına kadar sürecek. Özel bir şekilde tır hazırlayan Sony, şehir şehir dolaşarak Ratchet & Clank, Hitman, MLB: The Show 16 ve Uncharted 4: A Thief’s End gibi oyunları deneme imkanı sunacak. Kampanyanın en öne çıkan ürünü ise hiç şüphesiz PlayStation VR olacak. Zira tır içerisinde sanal gerçeklik gözlüğü ile de oyun oynamak mümkün hale gelecek. Bunların yanı sıra özel olarak hazırlanan şapka, t-shirt ve çeşitli hediyelerin de kullanıcılara dağıtılması bekleniyor.

 

Şimdilik ABD ile sınırlı olan bu kampanyanın Avrupa bölgesinde düzenlenip düzenlenmeyeceği kesin olarak bilinmiyor. Eğer konu ile ilgili yeni bir bilgi paylaşılır ise aktarmış olacağız, bizi takip etmeye devam edin.

PlayStation Now Büyümeye Devam Ediyor playstation now silikon vadisi
Haberin videosunu izlemek görseller için tıklayın.

 

KAYNAK :