Spotify Aile Üyeliği Yenilendi

Çevrimiçi müzik dinleme servisleri içerisinde en popüler seçeneklerden biri olan Spotify, uyguladığı aylık ve yıllık fiyatlandırma politikası ile beraber hali hazırda epey beğeni toplamış bir platform. Ülkemizde aylık sadece 9.99 TL ödeyerek üye olunabilen servis, aynı zamanda ailelere özel tanıdığı üyelik seçeneği ile de beğeni topluyordu. Nitekim pazar içerisine dahil olan Apple Music, bu aile üyeliği tipinin daha ucuz olduğu bir platform olmuştu. Şimdilerde kendi aile üyeliği politikasını yenileyen Spotify ise Apple Music’in sahip olduğu avantajı kendi üstüne çekmiş bulunmakta.

apple music – spotify Aile Üyeliği Fiyatı Değişti

Daha önce yürürlüğe konan aile üyeliği, Spotify tarafından aylık 30 dolar olarak ücretlendirilmekteydi. Bu üyelik sayesinde 5 kişinin premium olmasını sağlayan platform, açıklanan bilgilere göre kullanıcıların beğenisini ve sevgisini kazanacak şekilde güncelleme yaptı. Zira bundan böyle platform bünyesinde yer alan aile üyeliği için aylık sadece 15 dolar ödemek yeterli olacak. Üstelik 5 kişilik izin bundan böyle 6 kişiye çıkartılmış vaziyette. Yani 15 dolar ödeyerek 6 kişilik premium hesap sahibi olmak mümkün.

Yenilik Bir Daha ki Ödemede Geçerli

Eğer şu anda aile üyeliğine sahipseniz gelecek aydan itibaren bahsi geçen yeni fiyatlandırma politikasından faydalanmanız mümkün. Zira yeni ödeme planını şimdiden aktif hale getiren platform, ödeme günü gelen kişiler için fiyatı 15 dolara indirmiş durumda. Eğer bu aylık ücretinizi ödemiş durumdaysanız yeni üyelik için gelecek ödeme tarihini beklemeniz gerekecek. 2015 yılının ortaları itibariyle yürürlüğe giren aile üyeliği seçeneğinin açıkçası bu karardan sonra daha fazla kullanılması bekleniyor. Yeni gelişmeler için gözünüz bizde olsun.

Haberin videosunu izlemek görseller için tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boyacı Ustası