Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Süper Lig ne zaman oynanacak? Süper Lig maçları hangi tarihte başlayacak? Erteleme kararı sonrası Nihat Özdemir…

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Süper Lig ne zaman oynanacak? Süper Lig maçları hangi tarihte başlayacak? Erteleme kararı sonrası Nihat Özdemir…
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Ankara’da TFF, TBF ve TVF Başkanları ile toplantı yaptı. Kasapoğlu toplantının bitiminde yaptığı açıklamada, “Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığında gerçekleştirilen Koronavirüs Değerlendirme Toplantısı’nda ve akabinde yapılan görüşmeler neticesinde; hentbol, voleybol, basketbol ve futbol liglerinin tamamının salgına yönelik alınan tedbirler kapsamında ertelenmesine karar verilmiştir” dedi.

BAKAN KASAPOĞLU: LİGLERİN ERTELENMESİNE KARAR VERİLMİŞTİR

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Kasapoğlu toplantının bitiminde yaptığı açıklamada, “Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığında gerçekleştirilen Koronavirüs Değerlendirme Toplantısı’nda ve akabinde yapılan görüşmeler neticesinde; hentbol, voleybol, basketbol ve futbol liglerinin tamamının salgına yönelik alınan tedbirler kapsamında ertelenmesine karar verilmiştir” dedi. 

SÜPER LİG MAÇLARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

TFF Başkanı Nihat Özdemir liglerin ne zaman başlayacağı ile ilgili yaptığı açıklamada “Ligleri erteliyoruz. Liglerin başlayacağı tarih, yapacağımız çalışmalar sonucunda belli olacaktır. Çalışma grubu oluşturup bundan sonraki yol haritasını belirleyeceğiz. Hedefimiz liglerimizin en kısa zamanda başlaması. Seyircili, taraftarlı olarak oynatmayı planlıyoruz” dedi.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap