Sürekli Gülmesine Neden Olan Nadir Durumdaki Barınak Köpeği Yuva Arıyor

Bir Chihuahua karışımı olan Jasper, Sacramento'daki Front Street Hayvan Barınağı'na göre, yavrunun yüzündeki kasların gülümsüyormuş gibi geri çekilmesine neden olan nörolojik bir duruma sahip.

0

Sacramento’daki Front Street Hayvan Barınağı’nda gülümsemeden duramayan bir köpek var!

Bir Chihuahua karışımı olan Jasper, California barınağı tarafından yapılan bir Facebook gönderisine göre, yüzündeki kasların gülümsüyormuş gibi geri çekilmesine neden olan nörolojik bir duruma sahip . Gizemli durum ayrıca Jasper’ın ağzının etrafındaki kasların seğirmesine neden olur.

Front Street Hayvan Barınağı, gönderiye ekli bir videoda böbrek problemleri de olan küçük köpeği tanıttı.

Klip ekranda “Gülümsemeyi bırakamayan barınak köpeğiyle tanışın” dedi. “Jasper’ın yüz sinirlerini etkileyen ve sürekli bir gülümsemeye geri çekilmelerine neden olan bilinmeyen bir rahatsızlığı var. Ne yazık ki bu onun için rahatsız edici ve çok fazla seğirmeye neden oluyor ve böbrek sorunları var.”

Barınak, “Dışarıdan mutlu görünüyor ama öyle hissetmiyor” yazdı ve daha sonra ekledi, “Ona mutlu bir hayat vermeye çalışıyoruz, ancak testler ve tedavi çok pahalı olacak.”

Videoda sığınak ekranda “Ona iyi bir hayat vermeye kararlıyız” dedi.

 

Front Street Animal Shelter’ın halkı bilgilendirme koordinatörü Haley Waugh, CBS Sacramento’ya amaçlarının Jasper’ı olabildiğince mutlu ve sağlıklı kılmak olduğunu söyledi .

Waugh, “Bence onu gören herkes anında gülümsüyor. Onu gördüğünüzde fark ettiğiniz ilk şey, yüzünde kocaman, eski bir gülümsemenin olması.” dedi.

“Çok fazla zamanı kalmamış olabilir ama elimizden gelenin en iyisini yapmak için elimizden geleni yapacağız ve ona burada olabildiğince rahat bir şekilde zaman tanıyacağız.”

 

Jasper iyileştiğinde, bir sonraki adım ona kalıcı bir yuva bulmak olacak. Barınak, videoda “Bu tatlı çocuğa bir yuva bulmayı da umuyoruz” diye yazdı. “Diğer hayvanlarla arası çok iyidir ve tanıştığı herkesi sever.”

Front Street Hayvan Barınağı, “Evcil hayvanları barındırmak için hayat ve mutluluk verin” başlıklı bir GoFundMe kampanyasıyla Jasper ve bakımları altındaki diğer hayvanlar için para topluyor .

Barınak, yayınlanmadan önce 35.000 dolarlık hedefinden sadece 71 dolar utangaçtı.

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku