Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Survivor 2020 yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Survivor 2020 yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Survivor heyecanı pazar günü Ünlüler Takımı ile Gönüllüler Takımı arasındaki Baraka ödüllü yarışmayla başladı. Ünlüler Takımı ilk gün 2 oyun birden kazanarak, Gönüllüler Takımı ise 2. gün aynı başarıyı tekrarlayarak güçlerini gösterdi. Ancak Survivor’ın en önemli mücadelesi olan Dokunulmazlık Oyunu’nu kaybeden Gönüllülver Takımı aralarından 3 kişiyi eleme adayı olarak seçmek zorunda kaldı.

3 İSİM ELEMEYE KALDI

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Pazartesi günü yayınlanan ikinci bölümdeki ada konseyinde ismi en çok yazılan Fatma Günaydın ile Salı günü yayanlanan 3. bölümde en çok SMS oyunu alan Ceyhun’un adını söylediği Makbule ve Cemal Can’ın seçtiği Evrim Keklik elemeye kalan isimler oldu. En az SMS oyunu alan Survivor Makbule, adaya veda eden ilk isim oldu.

YENİ BÖLÜM PERŞEMBE GÜNÜ

Ünlüler Takımı’ndan ise Uğur Pektaş ve Şaziye İvegin Üner sağlık problemleri nedeniyle Survivor’dan diskalifiye oldu. Dün yayınlanan 3. bölüm sonrası, Survivor yeni bölüm ne zaman? sorusunun cevabı merak konusu oldu. 2 yeni ismin katılacağı Survivor’ın 4. yeni bölümü perşembe akşamı ekrana gelecek.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap