Yaşam

Survivor’da Elemeye Kimler Kaldı?


Yaşam

Survivor 2016’nın 81. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Survivor 2016 son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler hayati öneme sahip dokunulmazlık oyunu için mücadele verdiler.TV8 ve ekranların soluksuz takip edilen yarışma programı Survivor 2016’nın 81. bölümü dün akşam seyircisi ile buluştu. Survivor 2016 son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler dokunulmazlık için kıyasıya bir yarışa girdiler.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’un hayati öneme sahip yarışması olan dokunulmazlık oyunu için her iki takım da ellerinden gelen mücadeleye verdiler fakat galip gelen taraf 10’a 6’lık skorla Gönüllüler oldu.

SURVIVOR’DA ELEMEYE KİMLER KALDI?

Dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından Ünlüler adadan bir kişi göndermek için konsyede iki isim vermek zorunda kaldılar. Gecede en çok ismi yazılan Semih olurken biresysel dokunulmazlık oyununu kazanan Yunus ise Yattara’nın adını verdi.

ACUN’DAN SİGARA OLAYINA YANIT

Damla’nın adada sigara içerken görüntülenmesini sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.Acun ise bu görüntülerin ardından konseyde sigara olayına açıklık getirdi. Ilıcalı, Damla’nın sigarayı çalışanlardan edindiğini ifade etti ve uyarılarda bulundu.

Sözcü