Susarak yaşanmaz, susuz hiç yaşanmaz!

0

Su Hakkına dikkat çekmek için Kartal Belediyesi’nin Büyükada Tesislerinde düzenlediği Su Yaz Kampının ikinci ayağı 25-26-27 Ağustos günleri gerçekleştirilecek. Kartal Belediyesi katkılarıyla organize edilen kampta Adalar Kent Konseyi de yer alacak. Yerel örgütler ve çeşitli kurumların konuşmacılarının yer alacağı kampta atölye, film gösterimleri ve toplantılar yapılacak.

Yaşam için su

Daha fazla mesaj

Sömürgecilik ve Kalkınma Söylemine Bir Yaklaşım

Üsküdar Belediyesi’nden üniversiteye hazırlanan…

Yaşam için su” sloganıyla yola çıkan Sivil ve Ekolojik Haklar Derneği’nin düzenlediği  katılımın tamamen ücretsiz 60 katılımcıyla sınırlı olacağı etkinlik  Büyükada Sosyal Tesisleri’nin çay bahçesi alanında gerçekleşecek. Kampa katılmayı düşünenler çadırını hazırlasın ve unutmasınlar ki son başvuru tarihi 6 Ağustos Pazar akşamı.

Su yoksunluğunun büyüdüğü çağımızda tüm canlılara su hakkını veren kapsamlı çözümlerinizle gelin birlikte geliştirip gerçekleştirelim. Susarak yaşanmaz, susuz hiç yaşanmaz!

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku