Gündem

Tam 30 bin kişi ‘Çıplak Yemek’ için sıra bekliyor


Gündem

İngiltere’de bir ilk olacak ve bu yaz Londra’da hizmete girecek olan “Çıplaklar Restoranı” için 30 bin kişi ismini bekleme listesine yazdırdı. Müşterilerinin çıplak olarak yemek yiyebileceği bir konsepte sahip olan restoranın yazın açılacağı ve üç ay boyunca hizmet vereceği haberi geçtiğimiz hafta basında yer almıştı. Haber Londralıların büyük ilgisini çekti ve tam 30 bin kişi ismini şimdiden bekleme listesine […]İngiltere’de bir ilk olacak ve bu yaz Londra’da hizmete girecek olan “Çıplaklar Restoranı” için 30 bin kişi ismini bekleme listesine yazdırdı.

57236c01c03c0e5bf8cc2e49

Müşterilerinin çıplak olarak yemek yiyebileceği bir konsepte sahip olan restoranın yazın açılacağı ve üç ay boyunca hizmet vereceği haberi geçtiğimiz hafta basında yer almıştı. Haber Londralıların büyük ilgisini çekti ve tam 30 bin kişi ismini şimdiden bekleme listesine yazdırdı.

Restorana ait internet sitesinde mekanda modern yaşamın tuzaklarının olmayacağı belirtilirken şöyle yazıyor: “Telefon olmayacak, elektrik lambaları ve hatta giysiler (tercihe bağlı) bile olmayacak.”