Tarihteki En Ölümcül Mafya Tetikçisi

Tarihteki En Ölümcül Mafya Tetikçisi - Ve Arkasındaki Korkunç Hikayeler

0

New York’un Beş Ailesinden Boston’un organize suç örgütlerine kadar, bu kötü şöhretli tetikçiler öldürmeyi kazançlı bir ticaret haline getirdiler.

 

 

Mafya tetikçileri, gecenin karanlığına kaçmadan önce bir darbe gerçekleştirmek için arka odadan ortaya çıkan efsanelerdir. Ve mafya cinayetleri, bir mesaj göndermeleri gerektiği için gerçekleşmesi en korkunç olanlardan bazıları.

 

Ancak gerçek bir mafya tetikçisinin mesleğini yerine getirmenin tek bir şartı vardır: ödeme. Ve aşağıda belirtilen dokuz rakam ticarette servet kazandı ve yıllarını hedeflerini sakatlayarak, parçalayarak ve öldürerek geçirdi.

1920’lerden 1940’lara kadar New York’un Beş Ailesi için etkin bir şekilde taşeron olan gizli Murder, Inc.’in ilk günlerinden John Gotti ve onun alt patronu ve Gambino tetikçisi Sammy Gravano’nun yükselişine kadar, mafya tetikçileri  ailelerinde orantısız bir güce sahipti.

Bazıları öldürmekten o kadar zevk aldılar ki FBI muhbiri olduktan sonra bile duramadılar. Hatta bir tetikçi, 20. yüzyılın ortalarında 200’den fazla cinayetten kurtulmasını sağlayan benzersiz bir öldürme yöntemi bile buldu. Mafyanın en ölümcül kiralık katillerinin en tüyler ürpertici hikayeleri için okumaya devam edin.

 

Mafya Hitman Roy DeMeo

 

 

Roy DeMeo , 7 Eylül 1940’ta New York’ta işçi sınıfından İtalyan bir anne babanın çocuğu olarak dünyaya geldi. Tefeci olduğunda liseden zar zor mezun olmuştu. Ancak, mafyanın ihtiyaç duyduğu bir parçalama biçimini mükemmelleştirdiği için, gerçek kartviziti haline gelen, kasap yardımcısı olarak yaptığı işti.

Lucchese suç ailesi için tefeci olarak çalışmaktan memnun olan DeMeo, 1966’da Gambino ailesinin bir üyesi olan Anthony Gaggi tarafından avlandı. Gaggi, kendisi ve patronu Paul Castellano için çalışırsa DeMeo’ya çok daha fazla para vaat etti. DeMeo sonra kendi ekibini kurdu ve genişletilmiş araba hırsızlığı ve uyuşturucu kaçakçılığı üzerinde çalışmayı kabul etti.

İlk cinayeti 1973’te gerçekleşti. DeMeo ve Gaggi, yetkililer tarafından bir dizi şüpheli ödeme hakkında sorgulanan pornografi kralı Paul Rothenberg’i gasp ediyorlardı. Gaggi, Rothenberg’in vurulmasını emretti, DeMeo onu takip etti – onu bir Long Island sokağından aşağı indirip kafasından vurarak…

 

                                        DeMeo (sağda) ve ortak Joseph Testa.

 

DeMeo kısa süre sonra kasap deneyiminin işe yarayabileceğini ve düşmanlarının herhangi bir izini ortadan kaldırabileceğini fark etti. Rafine yöntemine, sahibi olduğu bir bar olan Gemini Lounge’un adını verdi. Saat gibi çalıştı ve hedeflerin kulübün arka odasına yönlendirildiğini ve susturulmuş bir silahla kafasından vurulduğunu gördü.

“İkizler Metodu”, bir mürettebat üyesinin kan akışını durdurmak için kurbanı kalbinden bıçakladığı sırada, mermi yarasının etrafına hızla bir havlu sarmasını gerektiriyordu. Ceset daha sonra DeMeo’nun oyduğu, testereyle kestiği ve kutulara doldurulmadan ve yerel bir çöplüğe teslim edilmeden önce bir küvete sürüklendi.

DeMeo, 1970’lerde bu tür 200’den fazla cinayete karıştı, ancak tetikçi olarak kariyeri, FBI’ın 1980’lerde Gambino ailesini kapatmasıyla kanlı bir şekilde sona erdi. Castellano şimdi DeMeo’yu gevşek bir son olarak gördü ve Gaggi’den başkasına onu öldürmesini emretti.

DeMeo, 10 Ocak 1983’te ölü bulundu. Vücudu kurşunlarla delik deşik edilmişti ve kendi arabasının bagajına tıkılmıştı.
80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku