Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Teknolojiye yön veren girişimler Smartcon’da buluşuyor

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Teknolojiye yön veren girişimler Smartcon’da buluşuyor
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Smartcon 2016 İstanbul zirvesinin ikinci günü yapay zeka ve yenilikçi teknoloji odaklı Start-up Day’e ev sahipliği yapacak.


Start-up Day yarışması finalistlerinin de sahne alacağı bu özel günde katılımcıların yıkıcı teknoloji ve iş modelleri hakkında daha fazla bilgi edineceği, yatırımcılık yapan, rehberlik eden, enkübe edip hızlandıran aktörlerle tanışacağı, Girişimcilere verilen destekler hakkında bilgi edineceği, Türkiye’de girişimcilik alanının gelişmesi ve ilerlemesi için atılması gereken adımları tartışacağı, büyük veri, ileri analitik, yapay zeka ve IoT gibi yenilikçi teknolojilere odaklanan 16 Start-up’ın sunumlarıyla ilham alacagˆı,?Ekonomik rekabeti sürdürebilmek için giris¸imcilerin neden taklitçi modellerin ötesine geçmesi gerektiğini göreceği kuvvetli içerik smartcon2016 İstanbul Start-up Day kapsamında ele alınacak.
Start-up Day finalisti olan girişimler, Start-Up Day’e özel, ekosistemin tüm oyuncularının bir arada olacağı zirveye ücretsiz iki adet davetiye kazanacaklar. Smartcon2016 Istanbul | Start-Up Day’de girişimlerini anlatabildikleri stand alanına sahip olacaklar.
Birinci olan finalist, smartcon2016 Dubai zirvesinde girişimini anlatma şansı yakalayacak.
KAYNAK : Milliyet

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap