Teşkilat 17. Bölüm Fragmanı Yayınlandı TRT1 Youtube 10 Ekim Yeni Fragman İzle

0

Teşkilat 17. Bölüm Fragmanı Yayınlandı TRT1 Youtube 10 Ekim Yeni Fragman İzle. Teşkilat dizisi son fragmanı izle. Teşkilat dizisi yeni bölüm fragmanı. Teşkilat dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Teşkilat dizisi 17. bölümde neler olacak? Teşkilat fragman 17. bölüm

Teşkilat 17. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Deneyimli istihbaratçı Mete Bey (Mesut Akusta) öncülüğünde kurulan gizli ekipte Zehra (Deniz Baysal Yurtcu), Hakkı Dayı (Tuncer Salman), Pınar (Ezgi Şenler), Hulki (Nihat Altınkaya), Uzay (Serdar Yeğin) ve Gürcan (Ahmet Uğur Say) yer alıyordu. Yeni sezonda Turgut TUNÇALP, Gürkan UYGUN ve Hakan BOYAV da kadroya dahil oldular.

Teşkilat 10 Ekim Yeni Fragman İzle (17. Bölüm)

Teşkilat 17. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Teşkilat dizisi 17. bölümde neler olacak? Teşkilat dizisi yeni bölüm 10 Ekim 2021 fragmanı çok yakında:

Teşkilat Dizisi 16. Bölümde Neler Oldu?

Türkiye’ye ait sondaj gemisine yapılan saldırıda Zehra’nın eski eşi Kemal’in hayatını kaybettiği öğrenildi. Zehra’nın eski eşi Kemal’in de içinde mühendis olarak bulunduğu Mavi Vatan gemisi, içeri sızan Simon adındaki bir ‘Uyuyan’ tarafından patlatıldı. Patlamanın etkisiyle Doğu Akdeniz’de bir çevre felaketi yaşanması ihtimali ortaya çıkar.

Mete Başkan’ın yerine geçen Halit Başkan’ın, ”Bu sabah sondaj gemimizde patlama oldu. Gemi mürettebatının bir çoğu hayatını kaybetti. Kemal’i de kaybettik. Başımız sağolsun.” sözleri üzerine Zehra’nın gözyaşları içinde söylediği ”Vatan sağolsun!” sözleri ise yürekleri sızlattı.

Diğer yanda Ceren ekip tarafından yakalanmıştır. Ceren’in vereceği bilgiler hayati önem taşımaktadır ancak Ceren konuşmak için çok kritik bir şart öne sürer.  Ceren, Güney Kıbrıs’ta yapılacak bir elmas alışverişine katılmak zorunda olduğunu söylemiştir. Serdar’ın durumu gün geçtikçe iyiye gitse de Zehra’nın hala şüpheleri vardır. Ekip ise bir an önce Mavi Vatan’a yapılanın bir sabotaj olduğunu ortaya çıkaracak kanıtları elde etmek zorundadır. Ekibin geri kalanını Ceren’in görmemesi gerekmektedir.

Hacker’ın yerini bulan Hulki, eve girdiğinde dışarıdan birisi tarafından hacker vurulur. Ölmeden önce Simon’un Güney Kıbrıs’ta olduğunu söyledi.

Bu hedef doğrultusunda Ceren’i yanlarına alarak Güney Kıbrıs’a doğru zorlu bir yolculuğa çıkarlar. Ancak bu yolculukta ekibi büyük bir sürpriz beklemektedir.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku