Teşkilat Son Bölüm Full İzle ( Teşkilat 17. bölüm İzle) TRT 1 Youtube

Teşkilat dizisi 17. bölüm İzle canlı kesintisiz

0

Teşkilat Son Bölüm Canlı İzle ( Teşkilat 17. bölüm İzle) Trt 1 Youtube Teşkilat dizisi 17. bölüm İzle canlı kesintisiz. Teşkilat dizisi canlı izle Teşkilat canlı izle Canlı Dizi izle, Diziizle, Full HD Dizi Seyret, Full Dizi izle. Teşkilat 17. yeni bölüm canlı izleme linki var mı? Teşkilat 17. yeni bölüm canlı izle Teşkilat dizisi 17. bölüm full izle Teşkilat dizisinin bu akşamki bölümünü izlemek için link. Teşkilat dizisinin 17. bölümünde neler olacak? Teşkilat Dizisinde neler olacak?

Teşkilat Son Bölüm Canlı İzle Trt 1

Yargı dizisinin son bölümünü Trt 1’den canlı olarak izleyebilirsiniz. Dizi bittikten sonra da Teşkilat Dizisi 17. Bölüm özeti yine TRT 1’in sitesinde yayınlanacak.

Teşkilat Dizisi 17. Bölüm Özeti

 

Teşkilat Son Bölümde Neler Oldu?

Zehra’nın eski eşi Kemal’in de içinde mühendis olarak bulunduğu Mavi Vatan gemisi, içeri sızan Simon adındaki bir ‘Uyuyan’ tarafından patlatılmıştır. Patlamanın etkisiyle Doğu Akdeniz’de bir çevre felaketi yaşanması ihtimali ortaya çıkar. Olayın aydınlatılması için uluslararası bir araştırma komisyonu kurulmasına karar verilirken, bu komisyonun vereceği kararlar sonucu Türkiye’nin ağır cezalarla karşılaşması söz konusudur.
Diğer yanda Ceren ekip tarafından yakalanmıştır. Ceren’in vereceği bilgiler hayati önem taşımaktadır ancak Ceren konuşmak için çok kritik bir şart öne sürer. Serdar’ın durumu gün geçtikçe iyiye gitse de Zehra’nın hala şüpheleri vardır. Ekip ise bir an önce Mavi Vatan’a yapılanın bir sabotaj olduğunu ortaya çıkaracak kanıtları elde etmek zorundadır.

Bu hedef doğrultusunda Ceren’i yanlarına alarak zorlu bir yolculuğa çıkarlar. Ancak bu yolculukta ekibi büyük bir sürpriz beklemektedir.

Teşkilat Oyuncu Kadrosu

Deniz Baysal (Zehra), Mesut Akusta (Mete), Ezgi Eyüboğlu (Ceren ), Ezgi Şenler (Pınar), Tuncer Salman (Hakkı), Nihat Alptuğ Altınkaya (Hulki), Serdar Yeğin (Uzay), Yavuz Bingöl (Adem), Uğur Ahmet Say (Gürcan), Yunus Destebaşı (Mert Çavuş)

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku