Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Tesla, Gözünü Daha Ucuz Bir Modele Devirdi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Tesla, Gözünü Daha Ucuz Bir Modele Devirdi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Daha önce PayPal servisini kurarak adını duyuran Elon Musk, bunun ardından SpaceX ve Tesla gibi projelere imza atmıştı. SpaceX ile uzayın derinliklerini arşınlayan ünlü iş adamı, kurduğu diğer şirket ile beraber ise elektrikli otomobiller üretmekte. Bu araçları diğer araba üreticilerinin geliştirdiği modellerden ayıran yegane özellik ise yeni nesil teknolojiyle dolu olmalarından kaynaklanmakta. Elektriğin tüm gücünden faydalanan araçlar, aynı zamanda otonom teknolojilerini de kullanıyor. Buna göre de fiyatlandırma politikasına tabi tutulan modeller içerisine daha ucuz bir versiyonun ekleneceği bilgisi paylaşıldı.

Future Transportation Solutions adındaki konferansa katılan Elon Musk, burada yaptığı açıklamada, daha satın alınabilir bir model üzerinde çalıştıklarının ilk sinyalini verdi. Özellikle Model 3’ü işaret eden iş adamı, bundan dahi daha ucuz bir otomobil versiyonun yolda olduğunu belirtti. Şu an ön siparişe açılmış olan Tesla Model 3, 400.000 adetten daha fazla sipariş almış bulunmakta. Daha da uygun bir versiyon hazırlamak isteyen firma, açıkçası satış konusunda büyük bir rekor kırabilir.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Elon Musk’ın yapmış olduğu açıklama sonrasında ortaya birbirinden farklı iddialar atıldı. Bu iddialara göre daha ucuz olacağı söylenen yeni modelin 10.000 dolar ya da 20.000 dolar gibi bir etiket fiyatına sahip olması bekleniyor. Tabi konuyla ilgili elimizde resmi bir bilgi bulunmadığından ötürü net konuşmamakta fayda var.

Haberin videosunu izlemek görseller için tıklayın.

 

KAYNAK : http://www.milliyet.com.tr/tesla-gozunu-daha-ucuz-bir-modele-teknoloji-2236276/

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap