Tokyo 2020 Türkiye Güney Kore maçı ne zaman? Türkiye Güney Kore voleybol çeyrek final maçı hangi kanalda yayınlanacak?

0

[ad_1]

Daha fazla mesaj

Preston Liverpool maçı canlı İzle Şifresiz beIN Sports 3…

Kocaelispor Bayburt Özel İdare Maçı Canlı İzle Şifresiz…

A Ulusal Hanım Voleybol Ekibi Tokyo 2020 Olimpiyatlarında çeyrek finale yükselmeyi başardı. Tokyo 2020 Voleybol B grubundan 3.olarak çıkan Filenin Sultanları çeyrek finalde güçlerini gösterecek. Tüm Türkiye’nin ilgiyle takip etmiş olduğu A Ulusal Hanım Voleybol Ekibi voleybol maçı hakkında bilmenizde fayda olan tüm bilgileri derledik.

TOKYO 2020 TÜRKİYE GÜNEY KORE VOLEYBOL MAÇI NE ZAMAN?

Tokyo 2020 Olimpiyatları Türkiye karşılaşmaları büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Filenin Sultanları tarihinde ilk kez olimpiyatlarda son 8 ekip arasına kalma şansını elde etti. Tokyo 2020 A Ulusal Hanım Voleybol Ekibi başarıları arka arkaya gelirken tüm Türkiye Tokyo 2020 Türkiye Voleybol çeyrek final maçına odaklandı. B grubunda son olarak Rusya ile karşı karşıya gelen Filenin Sultanları 3-2 zafer olarak grubu 3.olarak tamamladı. Gözler şimdi Türkiye Cenup Kore çeyrek final maçına çevrildi. Tokyo 2020 Türkiye voleybol maçı için geri sayım ederken akıllara ”Türkiye Cenup Kore maçı ne vakit yapılacak?” sorusunu getirdi.

Dün tamamlanan grup maçlarının peşinden Türkiye’nin rakibi Cenup Kore oldu. Tokyo 2020 Türkiye Cenup Kore maçı 4 Ağustos Çarşamba günü gerçekleşecek. A Ulusal Hanım Voleybol Ekibi çeyrek final karşılaşması Türkiye saatlerine bakılırsa sabah saat 03.00’te gerçekleşecek.

TÜRKİYE GÜNEY KORE ÇEYREK FİNAL MAÇI HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

A Ulusal Hanım Voleybol Ekibi çeyrek final rakibi Cenup Kore oldu. 4 Ağustos tarihinde sahaya çıkacak olan Filenin Sultanları rakibi Cenup Kore ile son olarak Uluslar Ligi’nde karşı karşıya gelmiş ve maçı 3-1 zaferle bitirmişti. Hem de 2012 Londra Olimpiyatları’nda kozlarını paylaşan Türkiye Cenup Kore maçı 3-2 Türkiye galibiyeti ile sonuçlanmıştı. A Ulusal Hanım Voleybol Ekibi Cenup Kore çeyrek final karşılaşması için geri sayım devam ederken ”Türkiye Cenup Kore Voleybol maçı hangi kanalda yayınlanacak?” sorusu araştırılmaya başlandı. Tokyo 2020 Türkiye Cenup Kore voleybol çeyrek final maçı öteki Tokyo 2020 Olimpiyatları Türkiye karşılaşmalarında olduğu şeklinde gene TRT Spor üstünde canlı ve şifresiz olarak yayınlanacak.

TOKYO 2020 VOLEYBOL ÇEYREK FİNAL MAÇ TAKVİMİ

Türkiye Cenup Kore voleybol çeyrek final maçı 4 Ağustos tarihinde yapılacak. Aynı gün yapılacak olan Tokyo 2020 voleybol çeyrek final maç takvimi ise şöyleki

  • ABD – Dominik Cumhuriyeti / 07.00
  • İtalya – Sırbistan / 11.00
  • Rusya Olimpiyat Komitesi – Brezilya / 15.30

TOKYO 2020 TÜRKİYE YARI FİNAL RAKİBİ

A Ulusal Hanım Voleybol Ekibi çeyrek final maçında rakibi Cenup Kore karşından yengi kazanması durumunda Brezilya-Rusya Olimpiyat Komitesi maçının galibiyle kozlarını paylaşacak.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku