Torun: “Halkımızın desteğini almak için yollardayız”

0

Bu anlamda Kestel İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Başkan Torun, burada ilçe Başkanı Necmettin Ekinci ve ekibinden çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Daha sonra ilçe halkıyla buluşan Başkan Torun, referandum sürecinde destek istedi. Başkan Torun, Kestel ziyaretinin ardından İnegöl’e geçerek burada İlçe Başkanı Adem Demirel ve ekibini ziyaret etti. Başkan Torun daha sonra Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler aldı ve İnegöl Halkı ile bir araya geldi.

Daha fazla mesaj

Erdoğan: “TÜRKİYE CAZİP MEVZUATA SAHİP”

Çukurca Belediyesi sınava hazırlanan Çukurcalı öğrencilere…

Başkan Torun günün sonunda Gürsu’ya geçerek burada ilçe teşkilatı ve belediyeyi ziyaret etti ve halkla buluşarak yeni sistem fikirlerini anlattı. Ziyaretler hakkında bilgiler veren Başkan Torun, referandum hazırlıkları sürecine tüm teşkilatları ile birlikte hızlı başladıklarını belirtti. İlçe ziyaretleri ile bir yandan teşkilatları ile buluşarak fikir alışverişinde bulunduklarına diğer yandan yeni sistemi halka anlattıklarına değinen Başkan Torun, “Ülkemizin geleceği açısından önemli olan bu süreçte en büyük güç kaynağımız yine halkımız olacaktır. Daha güçlü bir Türkiye hedefimizle çıktığımız bu yolda önemli bir eşiğe geldik. İnşallah referandum sürecine kadar durmadan yeni anayasa ve sistem değişikliği fikrimizi anlatacağız. Halkımız her zaman olduğu gibi en doğru kararı verecektir” dedi.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku