Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Transfer Gerçeği Galatasaray Yönetimini Çıldırttı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Transfer Gerçeği Galatasaray Yönetimini Çıldırttı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Galatasaray’a 2 sezon önce Eskişehirspor’dan transfer olan Tarık Çamdal, gösterdiği kötü performansla taraftarın en çok eleştirdiği isimlerden biri oldu. Gelecek sezonun kadrosunda Tarık Çamdal’ı görmek istemeyen Galatasaray yönetimi, 25 yaşındaki oyuncudan aldıkları yanıtla adeta çıldırdı.

Galatasaray’ın 2014/15 sezonunun başında Eskişehirspor’dan 4 milyon 750 bin euroya transfer ettiği Tarık Çamdal, 2 sezonda gösterdiği performansla büyük hayal kırıklığı yaşadı ve taraftarların en çok tepki gösterdiği isimlerden biri oldu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Geçtiğimiz sezon Galatasaray’dan yıllık 1 milyon 284 bin euro yıllık ve ilk 11’de oynadığı maç başına 10 bin euro kazanan Tarık Çamdal’ı gelecek sezon kadroda düşünmeyen Galatasaray yönetimi, 25 yaşındaki oyuncudan kendisine kulüp bulmasını istedi ancak aldıkları yanıtla büyük yaşadılar.

FARKI GALATASARAY’IN KARŞILAMASINI İSTİYOR!

Tarık Çamdal’ın menajeri, 25 yaşındaki oyuncuya Belçika ve Almanya’daki bazı kulüplerden teklifler getirdi. Bu kulüplerin Tarık Çamdal’a yıllık 300 bin euro civarında maaş önerdiği öğrenildi. Takımdan ayrılmak için Galatasaray’ın aradaki maaş farkını tamamlamasını isteyen savunma oyuncusunun bu önerisi Galatasaray yönetimi tarafından reddedilirken Tarık Çamdal’ın bu tavrı sarı kırmızılı idarecilerce büyük tepkiyle karşılandı.

Milli oyuncunun Galatasaray’daki geleceği, verdiği bu yanıtla belirsizliğini korumaya devam ederken Galatasaraylı yöneticilerin kesin bir dille gelecek sezon takımda görmek istemediklerini Tarık Çamdal’a ilettiği öğrenildi.

Geçtiğimiz sezon Galatasaray formasını 15 kez giyen ve hiçbir istatistik sağlayamayan Tarık Çamdal, eğer gelecek sezon sarı kırmızılılarda kalırsa 1 milyon 391 bin euro yıllık maaş ve ilk 11’de çıktığı her maç başına ise 10 bin euro ücret kazanacak.

Sporcope

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap