Yaşam

Tuba Büyüküstün oynamadan ödülü kaptı!


Yaşam

En son geçen yıl ekrana veda eden ‘Kara Para Aşk’ dizisinde oynayan ancak bu sezon hiçbir yapımda rol almayan Tuba Büyüküstün, ‘Türkiye Gençlik Ödülleri’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ seçildi.MCD Gençlik Kulübü ve Dünya Gençlik Politikaları Derneği işbirliğinde düzenlenen ‘Türkiye Gençlik Ödülleri’nde 22 ülkeden 15 milyon oy kullanılarak en iyiler seçildi.

Yaklaşık iki ay süren oylama sonucunda, 22 ülkeden gelen oyların yüzde 44’ünü alarak 669 bin 875 oy ile ‘Yılın En İyi Kadın Dizi Oyuncusu’ Tuba Büyüküstün oldu. ‘En İyi Erkek Dizi Oyuncusu’ ödülüne ise Barış Arduç layık görüldü.

EN İYİ ŞARKICI SILA

İki ünlü oyuncu ödülünü 4 Mayıs Çarşamba günü, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek ödül töreninde teslim alacak. Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarının desteği ve sponsorluğunda yapılacak olan ödül gecesinin sunuculuğunu Ceyhun Yılmaz üstlenecek. Sinema dalında en iyi oyuncular Ezgi Mola ile Ahmet Kural oldu. Müzik dalında en iyi sanatçı ödülüne de Mustafa Ceceli ile Sıla layık görüldü. En İyi Radyo ödülü ise Alem FM’e gitti.  (Star)

 

KAYNAK : http://www.milliyet.com.tr/tuba-buyukustun-oynamadan-odulu-magazin-2234632/