Tuba Büyüküstün Ve Murat Boz’un Birlikte Verdikleri Poz Şaşkınlık Yarattı!

Netflix’te yayınlanacak olan Another Self dizisinde beraber rol alan Tuba Büyüküstün ve Murat Boz arasındaki aşk söylentileri devam ederken, ikili yeni pozlarla kafaları karıştırmaya devam ediyor.

0

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün ve Murat Boz’un arasında çıkan aşk iddiaları hala gündemde yer alırken ikilinin yeni pozlarının ortaya çıkması kafaları karıştırdı.

Netflix’te yayınlanacak olan Another Self dizisinde başrolleri paylaşan ikili hakkında çıkan aşk iddialarını reddediyor.

Tuba Büyüküstün ve Murat Boz’un başrolünü paylaştığı ‘Another Self’ dizisinin çekimleri sürüyor. Netflix’te yayınlanacak projenin başka bir oyuncusu Burcu Alptekin, selfie yapmış olduğu kareleri Instagram’dan yayınlamasıyla Büyüküstün ve Boz’un samimi halleri takipçilerinin gözünden kaçmadı.

Daha fazla mesaj

 

“GERÇEKTE OLAN”

Çekimin son anlarında gözlerinin açık olduğu poza Alptekin, “Uzun bir gecenin ardından esasında ve gerçekte olan” diyerek, ikinci karede gözlerinin kapalı olduğu anı yayınladı.

Geçtiğimiz günlerde katılmış olduğu Athena konserinde, Boz’la arasında çıkan aşk iddiaları hakkında konuşan Büyüküstün, “Arkadaşız. Adım herkesle yazılıyor” diyerek, yalanlamıştı.

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku