Türk Telekom internette sorun mu var? İnternet neden yok, İnternet çöktü mü? 4 Ekim 2021 İnternette neden sorun var?

0

Türk Telekom internette sorun mu var? İnternet neden yok, İnternet çöktü mü? İnternette Arıza mı Var? İnternete neden giremiyorum? Facebook İnstagram hesabıma giremiyorum. 4 Ekim 2021 İnternette neden sorun var? Whatsapp ve Instagram ne zaman düzelecek, düzeldi mi? İnternetimde arıza mı var? İnternette neden sorun var? Türkiye’de internet erişiminde neden sorunlar yaşanıyor? İnternetteki sorun ne zaman düzelecek? Sosyal medya hesaplarına erişimde yaşanan sorun çözüldü mü? İnternet neden çalışmıyor? İşte detaylar…

Türk Telekom internette sorun mu var?

4 Ekim 2021 Pazartesi haftanın ilk gününde sosyal medya platformunun devleri Instagram ve Facebook’un yanı sıra en büyük mesajlaşma uygulaması whatsapp’ı açamayan vatandaşlar aramalara şu şekilde başladı. 5xx Server Error Vodafone Net Türknet Türksat Kablo D-Smart Süper Online Milenicom hatlarda sorun mu var 2021? Çoğu Facebook kullanıcısı ‘Bu siteye ulaşılamıyor’ yazan bir hata mesajı görüyor. Instagram’da hata mesajı 5xx Sunucu Hatası mesajı olarak görünüyor.

Bugün saat 17:00’den itibaren Facebook, Facebook Messenger, İnstagram ve Whatsapp küresel olarak dünya genelinde çöktüler.

Kesinti, kullanıcıları hem masaüstü hem de mobil cihazlarda etkiliyor. Instagram ve WhatsApp’ın da sahibi olan Facebook, bir tweet’te uygulamalara ve ürünlere erişimde sorunlar olduğunu bildirdi. Gönderide, “İşleri olabildiğince çabuk normale döndürmek için çalışıyoruz ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz” deniyor.

İnternet neden yok, İnternet çöktü mü?

İnternette sadece Facebook, İnsragram ve Facebook sorunu yaşıyorsanız, bu üçünün dünya çapında yaşadığı problem yüzünden. İnternetinizden şüpheleniyorsanız, şu adreslerden kontrol edebilirsiniz.

Türk Telekom, TTnet, Süperonline veya Türknet hizmetlerinde bir aksaklık Türkiye çapında bildirilmedi.

Turknet arıza sorgulama

Türk Telekom arıza sorgulama

Superonline arıza sorgulama

Ayrıca Netspeed adresinden de bağlantı hızınızı kontrol etmeniz mümkün.

İnternet Hız Testi

4 Ekim Sosyal Medya Neden Çöktü Açılmıyor?

İnstagram neden açılmıyor? İnstagram Neden Hata Veriyor 2021

Hizmetler düştüğünde veya kesintiler olduğunda izleyen bir platform olan Down Detector’a göre, şu anda en az üç sosyal medya platformu çalışmıyor. Şu anda Down Detector, Facebook , Instagram ve WhatsApp’a erişim sorunları bildiriyor.

WhatsApp’tan yapılan ilk açıklamada, “Şu anda bazı kişilerin WhatsApp ile ilgili sorunlar yaşadığının farkındayız. İşleri normale döndürmek için çalışıyoruz ve mümkün olan en kısa sürede buraya bir güncelleme göndereceğiz. Sabrınız için teşekkürler!” ifadelerine yer verildi.

Vodafone Turkcell Türk Telekom Ttnet Çöktü Mü?

4 Ekim 2021 Pazartesi günü hatlarda bir sorun bulunmuyor. Facebook, Instagram ve Whatsapp’ın açılmamasının nedeni sunucularından cevap alınamaması yüzünden. Sorun hatlardan kaynalı değil sakin olmalı ve Facebook sunucularının tekrar aktif olmasını beklemelisiniz.

Mobil İnternet’de halen problem devam ediyorsa ne yapmalısınız?

Telefondan halen internete bağlanamıyorsanız telefonunuzun ağ ayarlarını sıfırlamayı deneyebilirsiniz. “Ayarlar > Genel > Sıfırla > Ağ Ayarlarını Sıfırla” adımlarını takip ederek ağ ayarlarınızı sıfırlayabilirsiniz.

Facebook’un politika iletişim müdürü Andy Stone Pazartesi günü tweet attı

“Bazı kişilerin uygulamalarımıza ve ürünlerimize erişmekte sorun yaşadığının farkındayız” dedi . İşleri olabildiğince çabuk normale döndürmek için çalışıyoruz ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.”

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku