TV+, 23-25 Nisan tarihleri arasında herkese açık olacak – Kültür

0 15

[ad_1]

Hayata geçirdiği kurumsal toplumsal mesuliyet projelerinde ufaklıklara hususi ehemmiyet atfeden Turkcell, teknoloji mevzusunda üstünlüğünü dezavantajlı miniklerin toplumsal bariyerleri aşarak hayata tam ve bağımsız katılımına destek olmak için kullanmaya devam ediyor. Bugüne dek çocuklar için eğitimden spor ve sanata kadar birçok projeye imza atan Turkcell, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda görme ve işitme engelli çocuklar için hususi bir sürpriz hazırladı. Ufaklıklara ilişkin bu hususi günde sesli betimleme, işaret dili ve detaylı altyazı özelliği eklenen filmleri TV+ üstünden 555 No’lu kanal yada seç izle kataloğundaki ‘Engelleri Aşan Filmler’ kategorisinden izleyebilecek. TV+, 23-25 Nisan tarihleri içinde her insana açık olacak.

Meşhur animasyonlar TV+ ekranlarında olacak
Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda minikler için değişik içerikleri ücretsiz bir şekilde gösterime sokan dijital tv platformu, bu yıl da birbirinden keyifli çizgi filmleri ekrana taşıyor. ‘Paw Patrol’, ‘Kukuli’, ‘Planet Cosmo’, ‘Sponge Bob: Kare Pantolon’, ‘Blaze ve Yol Can alıcıları’, ‘Canavar Bunsen’, ‘Ninja Kaplumbağaların Yükselişi’ ve ‘Lego’ filminin ilk 2 serisi 23 Nisan’da dijital tv platformunun ekranlarında olacak yapımlar içinde yer ediniyor.

Görme ve işitme engelli minikler için de sesli betimle, işaret dili ve detaylı altyazı özelliği eklenen dünyaca meşhur animasyonlar dijital tv platformunda yayında olacak. Evlatların devamlı ilgiyle izlediği ‘Looney Tunes’ serisinden ‘Tavşanın Kaçısı’, yalnız küçüklerin değil büyüklerin de sevmiş olarak izlediği ‘Tom ve Jerry’nin Oz’a Dönüş’ filmi ve 90’lar kuşağının unutulmazlarından olan ‘Jetgiller: Robo-Güreş’ filmi sesli betimle, işaret dili ve detaylı altyazı özelliği ile ekranlarda olacak animasyonlar içinde.

Gün boyu çizgi film yayını yapılacak
Minikler kendilerine armağan edilen bu hususi günde TV+’ta yer edinen 8 çocuk kanalı üstünden gün boyu çizgi film ve hususi yayınları izleyebilecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku