Twitter kullanıcıları, WhatsApp çökmesinin arkasında Anonymous’un olduğuna inanıyor!

0

Ağlar yine düştü! Whatsapp , Facebook ve Instagram bir andan diğerine dönüşerek çalışmayı bıraktılar , bir kez daha Mark Zuckerberg’in güvenliğe para harcamadığı tartışılıyor.

Mesajlaşma şirketinin sahibi ve iki sosyal ağ, tüm şirketlerinde küresel bir düşüş olduğunu ve tabii ki kullanıcıların kendisini affedemeyeceğini bildirdi.

Bu platformlar her çöktüğünde olduğu gibi , Mark Zuckerberg imparatorluğunun bir parçası olmayan tek ağ olan Twitter’da trend oluyor. Ama şimdi düşüş saatlerce çözülemediğinden beri her şey daha da kötüleşti.

Bunun nedeni, kuş ağının kullanıcılarının yeni bir teoriye sahip olmalarıdır. Platformlar arasında bir çeşit The Squid Game hayal ettikten sonra artık her şey Anonymous’u işaret ediyor .

Tanınmış hacker grubu bu “sosyal karartmanın” arkasında olacaktır. Bu büyük hack’in amacı, farklı hükümet gruplarını tehlikeye atan bilgileri çıkarabilmek olacaktır.

Ancak gerçek şu ki, bu veriler Anonymous News olarak bilinen ve bahsi geçen grubun resmi bir hesabı olup olmadığı hiçbir zaman onaylanmayan kullanıcıdan doğdu .

“ WhatsApp, Facebook ve Instagram saldırıya uğradı, dünya çapındaki yöneticilerden son derece gizli bilgiler / konuşmalar elde ediliyor. Bu platformların (düşük) güvenlik seviyesi aşılmıştır. Yayın ”, Bu kullanıcıyı Twitter’da başlattı. Ve bundan yola çıkarak, #anonymous hashtag’inin eşlik ettiği ve hala çalışan birkaç sosyal ağdan birini doldurmaya başladı.

Mark Zuckerberg , şu an için ağlarının çöküşünü teyit etmekten başka açıklamalarda bulunmadı. Evet, çoğu kişi çözümün gün sonundan önce geleceğini umuyor olsa da, Twitter’daki farklı şikayetlere göre bu, birçok iş gününü karmaşıklaştırdı.

 

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku