Üç yaşındaki öz kızı bu hale getirilen anne konuştu

0
Çocuk ve kadına şiddet haberlerine bir yenisi daha eklendi. Karabük’te E.A. isimli üç yaşındaki çocuk darp edildi. Üç yaşındaki çocuğu darp eden ve Karabük’te ikamet eden 26 yaşındaki üvey anne Fatma A. tutuklandı. Bu olay üzerine üç yaşındaki çocuğun öz annesi 27 yaşındaki Ayfer Kuzucu konuştu. Ayfer Kuzucu, “Benim çocuğumu bu hale getiren her kimse ondan şikayetçiyim. Çocuk için velayet davamız hala sürüyor. Sevgi evi yetkilileri bu dava için benimle iletişime geçti ve çocuğu bana 8 gün sonra teslim edeceklerini söylemişlerdi” dedi.

Olay nasıl gerçekleşmişti?

Karabükte ikamet eden Ali A., 4 gün önce iş yerinden ayrılıp evine geldiğinde önceki eşi olan Ayfer Kuzucu’dan kızı E.A.’yı göz çevresini mor ve şiş halde gördü. Bu şişlikler üzerine baba kızını, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürdü. Hastane doktorları küçük kızı hemen müdahale odasına aldılar fakat yapılan incelemede olayın basit bir darbe veya oluşan bir hastalık olmadığı ortaya çıktı. Bunun üzerine çocuğun basit bir müdahale ile tedavi edilemeyeceği raporu verildi ve doktorlar, hastane polisine haber verdi. Polis bu olayla ilgili soruşturma başlattı ve Ali A. ile eşi Fatma A.’ya gözaltına aldı. Polis olaydan sonra bir detayı fark etti. 15 Haziran günü çocuğun öz annesi Ayfer Kuzucu, emniyete başvurarak eski eşinin ve onun eşinin çocuğuna şiddet uyguladığı yönünde bir iddiada bulunarak şikayetçi oldu. Polis bu şikayeti doğru buldu ve “kasten yaralama” suçundan çifti aramaya başladı, çift adreslerinde olmadığı için ifadeleri de alınamadı.

Daha fazla mesaj

Alec Baldwin, “Rust”u çekerken yaptığı ölümcül…

Elkızı Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri: Fox TV Elkızı…

ÜVEY ANNE TUTUKLANDI

Polis üvey anne Fatma A.’yı yakaladı ve adliyeye sevk etti. Adliye Fatma A. hakkında “kasten adam yaralama” suçundan suçlu bulundu ve tutuklanarak cezaevine konuldu. Fatma A. ise 1 aylık bebeğe sahip. Ali A. ise delil yetersizliğinden adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Çocuk E.A. ise Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nce koruma altına alındı ve sevgi evine yerleştirildi.

Zonguldak’ın Gökçebey İlçesi’nde yaşayan 2 yaşındaki diğer kızı ve annesi ile yaşayan Ayfer Kuzucu bu olay üzerine bir açıklama yaptı. Ayfer Kuzucu, eski eşinin inşaat işçisi olduğunu ve kendisini şu an evli olduğu Fatma A. ile aldatması üzerine bundan iki sene önce boşandıklarını söyledi. Eski eşinin boşanma davasının sonuçlanmasının hemen ardından Fatma A. ile evlendiğini ve çocukları konusunda Gökçebey Aile Mahkemesi’nde velayer davalarının hala devam ettiğini söyledi. Ayfer Kuzucu, 15 Haziran’daki duruşma sonrası eşinin kızı E.A.’yı kendisine bıraktığını ve aynı gün akşamı ise morlukları fark ettiğini anlattı.
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku