Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

UCUZ BOYACILARA DİKKAT

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 UCUZ BOYACILARA DİKKAT
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Ucuz boyama yapan boyacı ustalarına dikkat!

Kimse ev boyama için gereğinden fazlasını harcamak istemez. Ev boyama tekliflerini karşılaştırırken, en düşük teklife doğru çekilmek doğaldır. Ancak, bu aslında en iyi anlaşma mı? Farkında olmanız gereken gizli tehlikeler var mı?

Tahmininizin sadece küçük bir yüzdesi sahipler için kara dönüşüyor. Ödediğinizin çoğu, mükemmel bir boyama işi ve olumlu bir boyama deneyimi yaratmaya gider.  Bir boyama şirketi size ucuz bir teklif verirse, maliyetlerini bir yerde düşürmeleri gerekir, bu da kaçınılmaz olarak tatmin edici olmayan bir sonuca yol açacaktır.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Öyleyse, bu düşük sayılar nasıl mümkün kılınıyor?

ALT MALZEMELER

Bütçeli boyalar ile premium arasındaki fiyat farkı hızlı bir şekilde toplanır ve bazı ev boyacılarının daha ucuz boyalar kullanarak daha fazla kar elde etmeye çalışmasına neden olur. 

Bununla birlikte, kalite doğrudan fiyatla ilgilidir ve daha ucuz ürünler aynı standardı tutmaz veya aynı standartta performans göstermez .

Kaliteli boyalar, daha tutarlı kaplama ve daha çekici bir yüzeyle daha gerçek renkler sağlar. Ayrıca, bir iç ortamda aşınmaya ve yıpranmaya karşı ve bir dış ortamda diğer unsurlara karşı daha iyi tutunurlar. Bu, kaliteli boyanın daha iyi görünmesi ve daha uzun süre dayanması anlamına gelir, paranız için size çok daha fazla değer ve yatırımınız için koruma sağlar.

YETERSİZ HAZIRLIK

Herhangi bir boyama şirketi için en büyük maliyetlerinden biri yüzey hazırlığı için adam-saattir. Boyacılar duvarları onarmada ve hazırlamada atlarsa veya kötü bir iş çıkarırsa, çok fazla para biriktirebilirler.

Her kaliteli boyacı, mükemmel yüzey hazırlığının mükemmel bir boya işinin anahtarı olduğunu bilir. İçin iç cephe boyama , bu, delik doldurma pürüzlü noktalar yumuşatma ve taze, yüzeyini bile oluşturma içerir. Bu aşamayı atlamak, bitmiş ürünün her kusurunu ve çukurunu göstereceği anlamına gelir.  Yeni bir renge sahip olacaksınız, ancak duvarlar yine de eski görünecek .

İle dış cephe boyama , yüzey hazırlığı öncelikle emin yapısal olarak ses yapma ile ilgilidir ve boya yeni kat sıkıca onlara bağlı olabilir. Zamandan tasarruf etmek için, bir bütçe boyayı çürüyen ahşabı veya başarısız boyayı boyayabilir ve bu da kaçınılmaz olarak yeni boyanın çok hızlı bir şekilde bozulmasına yol açacaktır. Bu ayrıca sızıntılara ve daha fazla ahşap çürümesine neden olabilir.

Bazı şirketlerin atlayabileceği bir başka adım da kullanıma hazırlamadır. Astar her zaman gerekli değildir, ancak çoğu durumda gereklidir. Herhangi bir ahşap, alçı veya alçıpan tamir edilmişse astar gereklidir. Duvarlara yeni bir renk koyuyorsanız, önceki rengi kaplamak için de yararlıdır. Son olarak, leke önleyici astarlar, evin içini etkilemeye devam etmemeleri için lekeleri ve kokuları kapatmaya yardımcı olabilir.  Astarı atlamanın feci etkileri olabilir .

ZAYIF YÖNETİM

Bir boyacı ustasının maaş bordrosunu azaltmasının ve böylece ucuz boyacı teklifleri sunmasının bir başka yolu da ofis personelini azaltmaktır. 

Bununla ilgili sorun , iletişimlerini daha az etkili ve yönetimlerini daha gelişigüzel hale getirmesidir .

Mükemmel bir boya deneyimi yaşatmak için kaliteli bir ev boyacısının etkin bir ofis personeline ihtiyacı vardır. Bu şekilde, aradığınızda veya e-posta gönderdiğinizde birisi cevap vermeye hazırdır. 

Evraklarınız doğru bir şekilde dosyalanacak, böylece hiçbir önemli bilgi kaybolmayacak veya unutulmayacaktır. İyi bir ofis personeli, boyacıların size projenin ne zaman başlayıp biteceğini söylediklerinde inanabilmeniz için organize zamanlamayı teşvik eder.

LİSANS VEYA SİGORTA YOK

Bir boyama şirketi için uygun lisans ve sigortayı sürdürmek zaman ve para gerektirir. Aracı ve fırçası olan herkes ev boyacı ustası olduğunu iddia edebilir, ancak yasal bir profesyonelle çalıştığınızı bilmeniz gerekir. Bir şirket lisanslı değilse veya uygun bir sigortaya sahip değilse, onları işe alarak ailenizi ve evinizi riske atmış olursunuz .

Aranacak başka bir şey de mesleki birlikteliktir. Örneğin, şirket İTO’nun bir üyesi mi, yoksa endüstri standartlarını ve dürüst ilişkileri destekleyen başka bir kuruluş mu?

VASIFSIZ BOYACILAR

Bir boyacıyı gerekli tüm becerilerde eğitmek, zaman ve para yatırımı gerektirir. Saygın bir konut boyacısı, kapsamlı bir eğitim ve iş başında eğitim alan tutarlı bir boya ekibine sahiptir. 

İlk eğitimleri tamamlandıktan sonra bile, ürünler ve süreçler hakkında eğitimler ile iş güvenliği konusunda tazelemeye devam ederler.

Ucuz boyacı bir ev boyama teklifini, yüklenicinin çalışanlarının bilgi ve becerilerine yatırım yapmadığını gösterebilir.

 Açıkça, bu kalitesiz bir işe ve kötü bir genel deneyime yol açar . Hatta evinizde güvenli olmayan çalışma uygulamalarına bile yol açabilir .

MUTSUZ BOYACILAR

Evinizi boyayan insanlar mutluysa neden umursayasınız ki? Başlamak için basit bir insan nezaketi var! Ancak bunun ötesinde, işinden memnun olan bir boyacıdan daha iyi sonuçlar alma olasılığınız da vardır.

Çalışanlar, şirketlerinin kendilerine değer verdiğini ve onlara iyi baktığını hissettiklerinde, kendilerini işlerini mükemmellikle yapmaya adamaya çok daha isteklidirler. Zamanında ortaya çıkma, gayretle çalışma ve kimse bakmadığında bile ayrıntılarla iyi bir iş çıkarması daha olasıdır.

Buna karşılık, düşük maaşlı ve değeri düşük olan çalışanların işlerinde alçakgönüllü olma, işten çıkma ve kurtulabilecekleri en az çabayı gösterme olasılığı daha yüksektir. Ek olarak, çalışanları mutsuz olan bir şirketin sık sık ciro yapması muhtemeldir. Boyacılar ayrıldıkça ve yenileri işe alındıkça, evinizde eğitimsiz, çaylak boyacılar bulma olasılığınız artar.

MÜKEMMEL BİR BOYA DENEYİMİ İÇİN ADİL TEKLİFLER

İstanbul boyacı ustası olarak, en ucuz ev boyama şirketi olduğumuzu iddia etmiyoruz. Bununla birlikte, bizden bir tahmin aldığınızda, ne elde ettiğinizden% 100 emin olabilirsiniz:

  • Kaliteli boyalar ve malzemeler
  • Kapsamlı yüzey hazırlığı
  • Organize, etkili ofis yönetimi
  • Uygun lisans ve sigorta
  • Tüm çalışanların düzenli eğitimi
  • Güvenilir, tecrübeli, uzun vadeli, mutlu boyacılar
  • Dürüstlük, mükemmellik ve büyük değer

1996’dan beri mükemmel konut boyama hizmetleri sunmaktayız ve binlerce memnun müşteri, müşterilerimize iyi hizmet etme konusundaki kararlılığımıza tanıklık edebilir. 

İstanbul merkezli, ve İstanbul’un Anadolu yakası boyacı ve tadilat hizmeti, Avrupa yakası boyacı ve tadilat ustası hizmeti ile tüm ilçelerine hizmet veriyoruz .

Unutmayın, değer en düşük fiyat anlamına gelmez; uygun bir fiyata mükemmel sonuçlar elde etmek anlamına gelir.

 www.boyaciustasihizmeti.com ile çalışırken bulacağınız şeyin bu olduğuna inanıyoruz. 0216 449 94 01 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap