Yaşam

Ünlü güzele Hollywood’da faşist tutum


Yaşam

Hint asıllı dünyaca ünlü oyuncu Priyanka Chopra, Hollywood’un çirkin yüzünü gözler önüne serdi.Son dönemde dünyada bir akım haline gelen ve özellikle Türkiye’de beğenilerek izlenilen Bollywood tabiriyle kullanılan Hint Sineması’nın ve aynı zamanda Hollywood’un ünlü yıldız oyuncularından olan Priyanka Chopra, yaşadığı ırkçı ayrımcılığı anlattı.

Chopra, “Hiç kimse bir kadına renginden dolayı daha az kazandığını söylemez ama gerçekte ne yazık ki böyle” diyerek, oynayacağı bir filmden nasıl iğrenç bir sebeple atıldığını anlattı.

Oynayacağı rolün ‘ten rengi’nden dolayı elinden alındığını belirten Chopra, “Filmden çıkarıldım. Stüdyodan ajansıma ‘O fiziksel olarak yanlış kişiydi’ denildi” şeklinde konuştu.

Şaşırdığını dile getiren ünlü yıldız, hangi sebeple çıkarıldığını anlamadığını ve “Daha mı zayıf olmam gerekiyor? Popomun daha mı dolgun olması gerekiyor? Fiziksel olarak yanlış ne demek?” diye sorduğunda ise ajansından,  “Priy galiba koyu tenli olmayan biri demek istediler’ cevabını verdiler” yanıtını alıyor.