Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Vali, Leyla’nın ölüm sebebini açıkladı!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Vali, Leyla’nın ölüm sebebini açıkladı!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Ağrı’da kaybolduktan 18 gün sonra cesedi bulunan 4 yaşındaki LeylaAydemir’in otopsi raporuyla ilgili açıklamalarda bulunan Vali Elban, “Otopsi ve değerlendirmeler neticesinde yavrumuzun kaybolduktan sonra 8-10 gün içerisinde ölmüş olduğu sonucuna varıldı. Daha sonra da, bir yerde bekletilmiş ve bulunmasından 2-3 gün önce de, bulunduğu suyun içerisine bırakılmış. Ölüm nedeni, 8-10 gün aç bırakılması” dedi.
Elban, “Çocuğun cesedinde herhangi bir darp ve yaralama izi mevcut değil. O süre zarfında vahşi hayvan yaralaması da söz konusu değil. Vücudundaki izler güneş yanığı. Çocukla ilgii herhangi bir istismar, tecavüz emaresi de yok. Bu sabaha karşı yavrumuzun otopsisi tamamlandı ve aile gelenekler gereği bekletilmeden defnedilme talebinde bulundu. Sabah saat 05.00 itibarıyla teslim edildi ve aile ile köylüler yavrumuzun cenazesini defnettiler. İnşallah son kaybolan yavrumuz olur diye temenni ediyorum” ifadesini kullandı.

‘GÖZALTI SAYISINI VEREMEM AMA BU BİR KAÇIRILMA OLAYI’

Vali Elban bir soru üzerine, “Bazı ipuçları ve gözaltı var. Çalışmalar titizlikle devam ediyor. Jandarma ve emniyet güçleri yoğun şeliklde çalışıyor. Gözaltı sayısını veremem ama bu bir kaçırılma olayı” diye konuştu.
Elban, gelen bir soru üzerine sözlerini şöyle tamamladı:

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“Yavrumuz, daha önce AFAD ekipleri ve profesyonel balık adamlar tarafından defalarca bakılan; drone tarafından da defalarca görüntülenen bir yerde bulundu. Eldeki deliller, en fazla birkaç gün önce oraya bırakıldığını gösteriyor… Çay içmek için oraya giden bir köylü tarafından bulundu.”


Anahtar Kelimeler: Bursa , Bursa Haber , Bursa Haberleri , Bursa Son Dakika Haberleri

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap