Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Vodafone GR5 Sahiplerine Müjde!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Vodafone GR5 Sahiplerine Müjde!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

GSM Operatörleri son dönemde oldukça inovatif ürünler ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Birkaç yıl önce GSM Operatörü telefonları “idare ederken” bugün kullanıcılara sunulan telefonların çok daha başarılı ürünler olduğunu görüyoruz. Vodafone‘da Huawei ile birlikte Vodafone GR5 ile oldukça iddialı.

GSM Operatörü telefonlarının en büyük sıkıntıları ise takdir edersiniz ki; güncelleme ya da güncelleyememe. Bu konuda hem kullanıcılar hem de bizler operatörleri oldukça sık eleştiriyoruz ve bu eleştiriler sanırız meyvesini vermeye başladı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Huawei Amerika, attığı bir tweet ile Honor 5X ya da bildiğimiz adıyla GR5‘e Android 6.0 güncellemesinin dağıtılmaya başlayacağını duyurdu.

 

Vodafone GR5 Teknik Özelilkler

GR5’in teknik özelliklerini kısaca hatırlayalım;

5,5 inç boyutunda Full HD 1920x1080p IPS LCD ekran 401ppi Snapdragon 616 işlemci, Adreno 405 GP 16 GB Hafıza 2 GB RAM 13 megapiksel f/2,0 değerinde 28mm geniş açı arka kamera 5 megapiksel f/2,4 değerinde 22mm selfie kamerası EMUI 3.1 arayüz 3000 mAh pil gücü

Bu güncellemenin kısa süre içinde ülkemiz kullanıcılarına da ulaşacağını söylemek yanlış bir tahmin olmayacaktır diye düşünüyoruz. Bakalım Vodafone bu güncellemeyi Türk Telekom Honor 7‘den önce kullanıcılarına sunabilecek mi?

Orta segment GSM Operatörü telefonları hakkında ne düşünüyorsunuz?

LG G5 SE İlk Kez Ortaya Çıktı LG G5 SE – Silikon Vadisi
Haberin videosunu izlemek görseller için tıklayın.

 

KAYNAK : http://www.milliyet.com.tr/vodafone-gr5-sahiplerine-mujde–teknoloji-2231946/

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap