Vodafone Turkcell Türk Telekom Ttnet Çöktü Mü? Son Dakika İnternet Kesintisi Mobil Şebeke Arıza Sorunu İnternet Neden Yok Çekmiyor? 4 Ekim 2021

1

Vodafone Turkcell Türk Telekom Ttnet Çöktü Mü? İnternet Kesintisi Mobil Şebeke Sorunu Arıza mı var? Son Dakika haber 4 Ekim Sosyal Medya Neden Çöktü Açılmıyor? İnternette sorun mu var Son Dakika 2021? Türk Telekom internet neden yok son dakika yorumlar! İnternet neden yavaş, ne zaman düzelecek açılacak? 4 Ekim 2021 Pazartesi haftanın ilk gününde sosyal medya platformunun devleri Instagram ve Facebook’un yanı sıra en büyük mesajlaşma uygulaması whatsapp’ı açamayan vatandaşlar aramalara şu şekilde başladı. 5xx Server Error Vodafone Net Türknet Türksat Kablo D-Smart Süper Online Milenicom hatlarda sorun mu var 2021? Çoğu Facebook kullanıcısı ‘Bu siteye ulaşılamıyor’ yazan bir hata mesajı görüyor. Instagram’da hata mesajı 5xx Sunucu Hatası mesajı olarak görünüyor.

Kesinti, kullanıcıları hem masaüstü hem de mobil cihazlarda etkiliyor. Instagram ve WhatsApp’ın da sahibi olan Facebook, bir tweet’te uygulamalara ve ürünlere erişimde sorunlar olduğunu bildirdi. Gönderide, “İşleri olabildiğince çabuk normale döndürmek için çalışıyoruz ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz” deniyor.

4 Ekim Sosyal Medya Neden Çöktü Açılmıyor?

Hizmetler düştüğünde veya kesintiler olduğunda izleyen bir platform olan Down Detector’a göre, şu anda en az üç sosyal medya platformu çalışmıyor. Şu anda Down Detector, Facebook , Instagram ve WhatsApp’a erişim sorunları bildiriyor.

WhatsApp’tan yapılan ilk açıklamada, “Şu anda bazı kişilerin WhatsApp ile ilgili sorunlar yaşadığının farkındayız. İşleri normale döndürmek için çalışıyoruz ve mümkün olan en kısa sürede buraya bir güncelleme göndereceğiz. Sabrınız için teşekkürler!” ifadelerine yer verildi.

Vodafone Turkcell Türk Telekom Ttnet Çöktü Mü?

4 Ekim 2021 Pazartesi günü hatlarda bir sorun bulunmuyor. Facebook, Instagram ve Whatsapp’ın açılmamasının nedeni sunucularından cevap alınamaması yüzünden. Sorun hatlardan kaynalı değil sakin olmalı ve Facebook sunucularının tekrar aktif olmasını beklemelisiniz.

Mobil İnternet’de halen problem devam ediyorsa ne yapmalısınız?

Telefondan halen internete bağlanamıyorsanız telefonunuzun ağ ayarlarını sıfırlamayı deneyebilirsiniz. “Ayarlar > Genel > Sıfırla > Ağ Ayarlarını Sıfırla” adımlarını takip ederek ağ ayarlarınızı sıfırlayabilirsiniz.

Facebook’un politika iletişim müdürü Andy Stone Pazartesi günü tweet attı

“Bazı kişilerin uygulamalarımıza ve ürünlerimize erişmekte sorun yaşadığının farkındayız” dedi . İşleri olabildiğince çabuk normale döndürmek için çalışıyoruz ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.”

Yorumları Göster (1)

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku