Whatsapp Instagram Facebook ne zaman açılacak düzelecek? 4 Ekim Instagram akış yenilemedi hatası ve Whatsapp Messenger mesaj neden gitmiyor?

0

Whatsapp Instagram ve Facebook ne zaman açılacak düzelecek? Instagram internet problemi hatası sorunu ne zaman düzelir? Whatsapp ne zaman düzelir? 4 Ekim Instagram akış yenilemedi hatası ve Whatsapp Messenger mesaj neden gitmiyor? Instagram neden yüklenmiyor? 5 Ekim Salı internet düzelecek mi sorunlar çözüldü mü? Facebook bozuldu mu neden çalışmıyor? Play Store App Store Telegram çöktü mü? Facebook’a ne oldu son dakika 2021 WP Whatsapp mesajlarım neden gitmiyor? Son dakika 2021 WhatsApp, Instagram ve Facebook büyük bir kesintiye uğradı. Tamamı Facebook’a ait olan ve paylaşılan altyapı üzerinde çalışan üç uygulamanın tümü, 17:00’den kısa bir süre önce çalışmayı tamamen durdurdu. Facebook Workplace gibi aynı uygulama ailesinin parçası olan diğer ürünler de çalışmayı durdurdu.

Facebook web sitesini ziyaret edenler, bir hata sayfası veya tarayıcılarının bağlanamadığına dair bir mesaj gördü. WhatsApp ve Instagram uygulamaları çalışmaya devam etti, ancak sorunlar sırasında gönderilen veya alınan mesajlar da dahil olmak üzere yeni içerik göstermedi. Facebook’un kesintileri nispeten nadiren meydana gelir, ancak etkileri açısından büyük olma eğilimindedir, özellikle de dünyanın en büyük üç uygulamasını etkilediği için. Şirket, herhangi bir sorunun nedenleri konusunda genellikle gizemlidir ve düzeltildikten sonra bile bunları açıklama eğiliminde değildir. Örneğin 2019’da son yılların en büyük kesintisini yaşadı ve sadece “rutin bakım işlemleri” sırasında “bir sorunu tetiklediğini” söyledi.

Whatsapp Instagram ve Facebook ne zaman açılacak?

Whatsapp Instagram ve Facebook açılması için çalışmalar devam ediyor. Önümüzdeki saatler içinde açılması bekleniyor. Kullanıcılar Pazartesi akşamı bildirdiler, WhatsApp, Instagram ve Facebook dünyanın çeşitli yerlerinde çöktü. Facebook web sitesinde bir mesaj, “Üzgünüm, bir şeyler ters gitti. Üzerinde çalışıyoruz ve mümkün olan en kısa sürede düzelteceğiz” dedi. Birkaç kişi, anlık mesajlaşma platformunun ve sosyal medya uygulamalarının Android, iOS ve web platformlarında kendileri için çalışmadığını bildirdi.

DownDetector, 4 Ekim’de bölgelerdeki insanlar için WhatsApp’ın çalışmadığı vakaların sayısında hızlı bir artış olduğunu bildirdi. Kullanıcılar yeni mesaj gönderemiyor veya alamıyor. Benzer davranış, kullanıcıların giriş yapamadığı, beslemelerini yenileyemediği veya doğrudan mesaj (DM’ler) gönderemediği Instagram’da gözlemlenebilir. Sorun görünüşte akşam geç saatlerde insanları etkiledi ve kesinti yaklaşık 21:15 IST’de başladı.

4 Ekim Instagram akış yenilemedi hatası ve Whatsapp Messenger mesaj neden gitmiyor?

Facebook henüz kesinti hakkında yorum yapmadı. Bu makalenin yazıldığı sırada sunucular kapalı kalmaya devam ediyor ve şu anda Facebook, WhatsApp ve Instagram’a erişilemiyor. Uygulamalar tekrar çalışmaya başlayana kadar kullanıcılardan Signal ve Telegram gibi alternatif mesajlaşma yöntemlerini kullanmaları istenir.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku