Whatsapp, Instagram ve Facebook neden çöktü girilmiyor? 4 Ekim 2021 Instagram neden açılmıyor akış yenilenemedi hatası çöktü mü?

0

Whatsapp, Instagram ve Facebook neden çöktü girilmiyor? 4 Ekim 2021 Pazartesi Instagram neden açılmıyor, çöktü mü? Facebook bu siteye ulaşılamıyor ve instagram akış yenilenemedi hataları nasıl düzeltilir? Son dakika bugün Whatsapp Web çöktü mü? Facebook Facebook ve Instagram sosyal ağ kullanıcıları için istenilen sayfaya ulaşamadığınız için şaşıracaksınız.  Facebook ve Instagram çöküşünü Facebook’un sahip olduğu diğer hizmetler izledi. Whatsapp Chat hizmetinde de kullanılamayan bir hata oluştu. Ekip Facebook’u açtığında, ekibinin tüm bunlarla ilgileneceğini söyleyen bir hata mesajı geldi.

Instagram sayfasında 5XX sunucu hata kodu bile var. Aynı şey, merkezi sunucu sorunları yaşayan WhatsApp’a da olmuş olabilir. Facebook’un kendisi bu hatanın ne zaman çözülebileceğini teyit edemedi. WhatsApp, Facebook ve Instagram vardır aşağı bugün. WhatsApp mesajlaşma uygulaması aylardır çökmemişti ve görünüşe göre Facebook, geçmişte uygulamanın çökmesine neden olan hataları nihayet düzeltmişti. Ancak gerçeğin ötesinde hiçbir şey yok, uygulama bugün yine başarısız oldu ve çalışmıyor, tıpkı Facebook ve Instagram’ın yüklenmediği için iyi çalışmadığı gibi.

Düşüş, en azından WhatsApp’ın web’den veya mobilden çalışmadığı tüm İspanya’yı etkiliyor . WhatsApp Web ve Masaüstü sürümleri, Facebook’un geçtiğimiz aylarda yaptığı iyileştirmeler sayesinde zaten cep telefonundan bağımsız olarak çalışıyor.

Daha fazla mesaj

Erzurum’da 3’üncü kattan düşen kadın hayatını…

Küre Dağları’nda fotokapanla görüntülendi

4 Ekim Whatsapp, Instagram ve Facebook neden çöktü girilmiyor?

Her ikisi de Facebook sunucularını paylaştığı için sosyal ağ Instagram da çöktü  Şirket, şu anda kullanıcılarını üç farklı mesajlaşma platformuna ayırdıklarından, her iki platformu da mesajlaşma için tek bir platforma entegre etmek için yıllardır çalışıyor. Bu nedenle, bugünkü düşüşün , üç platformun hizmetlerini entegre ederken şirketin bazı yanlış yapılandırmalarıyla ilgili olması mümkündür.

Facebook söz konusu olduğunda sorun aynı ve ne uygulama ne de web sürümü yüklenmiyor, dolayısıyla Facebook Messenger’ı orada iletişim kurmak için kullanmak da mümkün değil. Kullanıcılar, üç hizmet geri dönerken iletişim kurmak için Telegram gibi alternatif uygulamalara yöneliyor.

Düşüş bugün 17:40 sıralarında meydana geldi ve hem web sürümleri hem de sosyal medya uygulamaları tamamen çalışmayı durdurdu . Şu anda, üç Facebook sosyal ağı için dünya çapında düşüş görünüyor ve bu konudaki haberleri öğrendikçe güncelleme yapacağız.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku