Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Ya yeneriz ya ezip geçeriz

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Ya yeneriz ya ezip geçeriz
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, muhalifler için sert ifadeler kullanarak, “Yolumuza kim çıkarsa ya aşar, ya yener, ya da ezip geçeriz” dedi.  Bahçeli, dün  grup toplantısında özetle şöyle konuştu:

ALAYINA YETERİZ: MHP, onun bunun oyuncağı olmayacak, onun bunun eline düşüp de iflasını kimseler göremeyecektir. Manşetler ne derse desin, köşelerini paralel kurşunu gibi kim kullanırsa kullansın, biz bildiğimizi okuyacağız, inandığımızı yapacağız. Ne okyanus ötesi elemanları, ne çeteler, ne devlet içine yuvalanmış şebekeler ne siyasi senaristler ne de fırıldak gibi ortalıkta dönen ruhsuzlar şehit yadigârı bu kutlu çatıyı uçuramayacaklardır. Allah’ın izni ve kelamıyla alayına yeteriz. Biz iktidara gelmeye söz verdik; yolumuza kim çıkarsa ya aşar, ya yener, ya da ezip geçeriz.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

TURŞUSUNU MU KURACAĞIZ: HDP’lilerin dokunulmazlıklarını kaldırmak için neyi bekliyoruz? Adalete teslim etmeyeceğiz de turşularını mı kuracağız?

VATANDAŞLIKTAN ÇIKARALIM: AKP ve CHP’ye sesleniyorum: Gelin hiçbir mazerete sığınmaksızın dokunulmazlıkları tek kalemden kaldıralım. Fezlekeli bölücüleri, dosyaları tıka basa dolmuş işbirlikçileri doğruca adaletin önüne çıkaralım. Hatta Türk vatandaşı olup da terörizmin kuryesi, terör örgütünün militan ve maşası olmuş kim varsa, bunları da derhal vatandaşlıktan çıkaralım, vatansızlıklarını cümle aleme deşifre edelim.

‘Affedilemez’

Bahçeli, grup toplantısı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bahçeli, Meral Akşener’in, bir televizyon programındaki, “O zaman baş paralelci Bahçeli” ifadelerine, “Bu kadar çirkin bir ifade söz konusu olamaz. Şu an İstanbul merkez olmak üzere dokuz ilde 105 kişi paralel mensubu olarak gözaltına alınmış. Bula bula baş paralelci beni mi görmüştür? Bu ne biçim terbiyesizliktir, bunu affetmemiz mümkün değildir. Kendileri paralelle çok barışık olabilirler ama MHP’ye baş paralelci gibi bir edepsizliği yapamazlar” tepkisi gösterdi. MHP lideri, “Çağrı heyetine randevu verecek misiniz” sorusuna da “Çağrı heyeti kimdir?” karşılığını verdi.

 

 

KAYNAK : Milliyet

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap