Yalancılar ve Mumları 1.Bölüm izle Full Tek Parça HD Kesintisiz

0

Yalancılar ve Mumları 1.Bölüm Full izle kesintisiz nereden izlenir? Yalancılar ve Mumları dizisi 3 Ekim 2021 izle, Yalancılar ve Mumları Son Bölüm izle tek parça hd kalitesinde sizlerle. Yalancılar ve Mumları dizisini yüksek kaliteli ve kesintisiz olarak izlemek isteyenler için:

Yalancılar ve Mumları 1.Bölüm izle

Fox Tv’nin yeni dizisi Yalancılar ve Mumları ilk bölümüyle bugün ekranlara geldi.  Dizi, üniversitede tanışmış otuzlarında olan bir grup arkadaşın birbirinden farklı hayatlarını ve aşklarını ele alıyor. Fragmanlardan da gördüğümüz gibi dizide 4 başrol oyuncusu kadın yer alıyor. Elif, Ceyda, Meliha ve Şebnem karakterleri ve başlarından geçenler dizimizin ana konusu…

Yalancılar ve Mumları İzle

Yalancılar Ve Mumları 1. Bölümde Neler oldu?

Dizide; Elif (Ceren Moray), iki yıl önce kocasını bir tekne kazasında kaybetmiştir. Gelen cevapsız aramalar kocasının hayatta olduğunu düşünmesine sebep oluyordur. Elif’in kızı Sumru’yla yaşadığını görüyoruz. Dizinin hemen başında Sumru’yu servise yetiştiremeyince aynı okula giden Pelin’in babası Yakup (Feyyaz Duman) arabayla onları okula bırakır. Yakup’un yemek teklifine Elif cevap vermez.

Meliha, psikiyatrist rolünde. Son gelen hastası, eski bir hastasının oğlu. Babasının ölümünden bir kadının sorumlu olduğunu düşünüyor. Burada Meliha’nın bu olayda bir dahli olduğunu hissediyoruz, çünkü psikolojisi tamamen bozuluyor ve durgunlaşıyor.

Şebnem’in evli olduğunu biliyoruz ama çocukları olmuyor. Bu sorunu takıntı haline getiren karı kocanın vitamin gibi destekler aldığını biliyoruz.

Ceyda ise evliliğe inanmayan bir Düğün Organizatörü… Kendisine yapılan evlilik teklifine tepki bile göstermiyor.

Elif’e en yakın arkadaşları Ceyda (Elçin Sangu), Meliha (Şafak Pekdemir) ve Şebnem (Burcu Gölgedar) destek olurlar. Ceyda birine bağlanmaktan hoşlanmayan, özgürce yaşamayı yeğleyen bir kadındır. Meliha başarılı bir psikiyatristtir. Beyaz yakalı Şebnem’in ise kocasıyla sorunları vardır. Bu dört kadının hayatlarındaki gerçekler ise sandıklarından bambaşkadır…

Yalancılar ve Mumları Oyuncuları

3 Ekim Pazar günü ilk bölümü ile Fox Tv ekranlarında gösterilecek olan Yalancılar ve Mumları dizisinde 4 kadın başrolümüz var.  Elif (Ceren Moray), Ceyda (Elçin Sangu), Meliha (Şafak Pekdemir) ve Şebnem (Burcu Gölgedar).

Dizinin oyuncu kadrosunda Elçin Sangu, Ceren Moray, Feyyaz Duman, Şafak Pekdemir, Burcu Gölgedar, Melike Güner, İsmail Demirci ve İlker Kızma gibi isimler yer alıyor.

Yalancılar ve Mumları Oyuncuları Elif (Ceren Moray)

Yalancılar ve Mumları Oyuncuları Elif Ceren Moray

Ceren Moray 5 Haziran 1985 Diyarbakır doğumludur. Moray’ın annesi Kastamonulu, babası ise Diyarbakırlıdır. Üniversite eğitimini, 2005 yılında Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümünde aldı ve 2009 yılında mezun oldu.

2003 yılında yayımlanan Serseri Aşıklar adlı diziyle televizyon ekranlarına adım attı. 2004 yılında yayımlanan Dayı adlı dizide Simge karakterini, 2005 yılında yayımlanan Nefes Nefese dizisinde ise Ezgi karakterini canlandırdı. 2007-2008 yılları arasında yayımlanan Doktorlar adlı dizide Senem karakterini, 2007-2010 yılları arasında yayımlanan Kavak Yelleri adlı dizide Su karakterini canlandırdı. 2012 yılında yayımlanan İşler Güçler adlı dizide Zehra karakterini, 2014-2017 yılları arasında yayımlanan O Hayat Benim adlı dizide ise Efsun karakterini canlandırdı. Efsun karakteriyle popüler oldu. 2018-2019 yılları arasında yayımlanan Avlu adlı dizide Azra karakterini canlandırdı. 2020 yılında yayımlanmaya başlayan Öğretmen adlı dizide Zeynep karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Exxen’de Olağan Şüpheliler dizisinde başrol oyuncusu.

Ceren Moray İnstagram adresi @sevdahanimmm

 

Yalancılar ve Mumları Oyuncuları Elçin Sangu (Ceyda)

Yalancılar ve Mumları Oyuncuları Ceyda Elçin Sangu

Elçin Sangu 3 Ağustos 1986 İzmir doğumludur. Mersin Üniversitesi’nde Opera bölümünde okudu. Sahne Tozu Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldıktan sonra dizilerde oyuncu olarak yer almaya başladı. Öyle Bir Geçer Zaman ki (2011), Aşk Kaç Beden Giyer (2012-2013), Bir Aşk Hikâyesi (2013-2014), Kurt Seyit ve Şura (2014) ve Sevdam Alabora (2015) dizilerinde rol aldı. 2015 yılı Haziran ayında başlayan Kiralık Aşk dizisindeki Defne rolüyle tanındı. Kiralık Aşk’tan sonra Çarpışma ve İyi Günde Kötü Günde dizilerinde rol aldı.
Elçin Sangu Çerkes mi merak edenlere söyleyelim: Elçin Sangu çerkes asıllıdır. Elçin Sangu instagram adresi: Elçin Sangu İnstagram

Şafak Pekdemir (Meliha)

Şafak Pekdemir (Meliha)

Yalancılar ve Mumları dizisinde Meliha karakterine Şafak Pekdemir can veriyor. Şafak Pekdemir 19 Haziran 1988, İstanbul doğumludur, 33 yaşındadır. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. İlk olarak 2010 yılında Türk Malı dizisinde Zehra rolüyle ekranlara çıktı. 2011 yılında Şüphe dizisinde Aslı Demircan karakterine hayat verdi. 2012 yılında ekranların sevilen dizisi Leyla ile Mecnun’da Nisan karakterini oynadı. Seksenler dizisinde ise Türkan rolünde idi. 2015-2016 yıllarında Asla Vazgeçmem dizisinde oynadı. Son olarak Yasak Elma dizisinde Zehra Argun rolünde oynadı.

Şafak Pekdemir İnstagram

Burcu Gölgedar (Şebnem)

Burcu Gölgedar kimdir? Şebnem
Burcu Gölgedar oyunculuk eğitimini Kadir Has Üniversitesinde Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro Bölümünde aldı. Daha önce Güneşi Beklerken, Çukur ve Avlu dizilerinde rol aldı.

Burcu Gölgedar İnstagram adresi

Yalancılar ve Mumları Konusu

Dizi, üniversitede tanışmış otuzlarında olan bir grup arkadaşın birbirinden farklı hayatlarını ve aşklarını ele alıyor. Fragmanlardan da gördüğümüz gibi dizide 4 başrol oyuncusu kadın yer alıyor. Elif, Ceyda, Meliha ve Şebnem karakterleri ve başlarından geçenler dizimizin ana konusu olacak.

Dizide; Elif (Ceren Moray), kocasını bir tekne kazasında kaybetmiş ve bu kaybı halen kabullenememiştir. Gelen cevapsız aramalar kocasının hayatta olduğunu düşünmesine sebep oluyordur. Elif’e en yakın arkadaşları Ceyda (Elçin Sangu), Meliha (Şafak Pekdemir) ve Şebnem (Burcu Gölgedar) destek olurlar. Ceyda birine bağlanmaktan hoşlanmayan, özgürce yaşamayı yeğleyen bir kadındır. Meliha başarılı bir psikiyatristtir. Beyaz yakalı Şebnem’in ise kocasıyla sorunları vardır. Bu dört kadının hayatlarındaki gerçekler ise sandıklarından bambaşkadır…

Elif’in (Ceren Moray) hayatının kırılma noktası eşi Engin’in (İsmail Demirci) kaybolmasıdır. Kızı Sumru ile ayakta durma savaşı veren ve kafe işleten Elif’in yolu kızının okul arkadaşı Pelin’in babası Yakup (Feyyaz Duman) ve bakıcısı Şerife’yle (Melike Güner) kesişir ve her şey allak bullak olur. Eşi Engin’i iki yıl önce bir kazada kaybetmiş olan Elif, eşinin hayat sigortası parasının gelmesiyle onun kaybını yeniden yaşar. Bu zorlu zamanda hayatına giren Şerife ile Yakup’un Engin’le olan gizemli bağları nedir?

Tekdüze ve heyecansız uzun ilişkilerin düşmanı ama aynı zamanda da düğün organizatörü olan Ceyda, hayatının aşkı olan babasının onu unutmaya başlamasıyla yıkılır. Herkese destek olan Ceyda’ya şimdi kim destek olacaktır?

Mükemmeliyetçi Meliha’nın kusursuz hayatı eski bir danışanının oğlu Metin’in muayenehanesine girmesiyle kararır. Meliha’nın hayatında yaptığı tek hata nelere mal olacaktır?

Herkesi mutlu etmek için yaşayan Şebnem’in son zamandaki en büyük sıkıntısı hamile kalamayarak eşi Hasan’ı mutlu edememektir. Şebnem sonunda kimin mutluluğunu seçecektir: Sevdiklerinin mi kendinin mi?

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku