Yalancılar ve Mumları Dizisi Şebnem Kimdir? Burcu Gölgedar (Şebnem)

0

Yalancılar ve Mumları dizisi Şebnem kimdir? Bugün ilk bölümü ile ekranlara gelen Yalancılar ve Mumları dizisinin oyuncuları ve konusu çok merak ediliyor. Dizinin başrol oyuncuları arasında Şebnem karakteri hakkında pek çok soru soruluyor. Burcu Gölgedar kimdir? Burcu Gölgedar kaç yaşında? Burcu Gölgedar boyu ve kilosu nedir? Burcu Gölgedar’ın daha önce oynadığı dizi ve filmler hangileri? İşte cevaplar:

Yalancılar ve Mumları Dizisi Şebnem Kimdir?

Dizi, çok eskiden tanışmış, şimdi otuzlarında olan 4 kadının birbirinden farklı hayatlarını ve aşklarını ele alıyor.  Elif, Ceyda, Meliha ve Şebnem karakterleri ve başlarından geçenler dizimizin ana konusu olacak. Şebnem’in son zamandaki en büyük sıkıntısı hamile kalamayarak eşi Hasan’ı mutlu edememektir. Şebnem sonunda kimin mutluluğunu seçecektir: Sevdiklerinin mi kendinin mi?

Burcu Gölgedar Kimdir?

Burcu Gölgedar kimdir? Şebnem
Burcu Gölgedar oyunculuk eğitimini Kadir Has Üniversitesinde Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro Bölümünde aldı. Daha önce Güneşi Beklerken, Çukur ve Avlu dizilerinde rol aldı.

Burcu Gölgedar İnstagram adresi

Yalancılar ve Mumları Konusu

Dizi, üniversitede tanışmış otuzlarında olan bir grup arkadaşın birbirinden farklı hayatlarını ve aşklarını ele alıyor. Fragmanlardan da gördüğümüz gibi dizide 4 başrol oyuncusu kadın yer alıyor. Elif, Ceyda, Meliha ve Şebnem karakterleri ve başlarından geçenler dizimizin ana konusu olacak.

Dizide; Elif (Ceren Moray), kocasını bir tekne kazasında kaybetmiş ve bu kaybı halen kabullenememiştir. Gelen cevapsız aramalar kocasının hayatta olduğunu düşünmesine sebep oluyordur. Elif’e en yakın arkadaşları Ceyda (Elçin Sangu), Meliha (Şafak Pekdemir) ve Şebnem (Burcu Gölgedar) destek olurlar. Ceyda birine bağlanmaktan hoşlanmayan, özgürce yaşamayı yeğleyen bir kadındır. Meliha başarılı bir psikiyatristtir. Beyaz yakalı Şebnem’in ise kocasıyla sorunları vardır. Bu dört kadının hayatlarındaki gerçekler ise sandıklarından bambaşkadır…

Elif’in (Ceren Moray) hayatının kırılma noktası eşi Engin’in (İsmail Demirci) kaybolmasıdır. Kızı Sumru ile ayakta durma savaşı veren ve kafe işleten Elif’in yolu kızının okul arkadaşı Pelin’in babası Yakup (Feyyaz Duman) ve bakıcısı Şerife’yle (Melike Güner) kesişir ve her şey allak bullak olur. Eşi Engin’i iki yıl önce bir kazada kaybetmiş olan Elif, eşinin hayat sigortası parasının gelmesiyle onun kaybını yeniden yaşar. Bu zorlu zamanda hayatına giren Şerife ile Yakup’un Engin’le olan gizemli bağları nedir?

Tekdüze ve heyecansız uzun ilişkilerin düşmanı ama aynı zamanda da düğün organizatörü olan Ceyda, hayatının aşkı olan babasının onu unutmaya başlamasıyla yıkılır. Herkese destek olan Ceyda’ya şimdi kim destek olacaktır?

Mükemmeliyetçi Meliha’nın kusursuz hayatı eski bir danışanının oğlu Metin’in muayenehanesine girmesiyle kararır. Meliha’nın hayatında yaptığı tek hata nelere mal olacaktır?

Herkesi mutlu etmek için yaşayan Şebnem’in son zamandaki en büyük sıkıntısı hamile kalamayarak eşi Hasan’ı mutlu edememektir. Şebnem sonunda kimin mutluluğunu seçecektir: Sevdiklerinin mi kendinin mi?

 

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku