Yalancılar ve Mumları Dizisi Şerife Kimdir? Çocuk Bakıcısı Melike Güner

0

Yalancılar ve Mumları dizisi Şerife kimdir? Bugün ilk bölümü ile ekranlara gelen Yalancılar ve Mumları dizisinin oyuncuları ve konusu çok merak ediliyor. Dizinin başrol oyuncuları arasında Elif karakterinin parkta tanıştığı Şerife karakteri hakkında pek çok soru soruluyor. Melike Güner kimdir? Melike Güner kaç yaşında? Melike Güner boyu ve kilosu nedir? Melike Güner’in daha önce oynadığı dizi ve filmler hangileri? İşte cevaplar:

Yalancılar ve Mumları Dizisi Şerife Kimdir?

Dizide Pelin’in bakıcısı Şerife karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Melike Güner 2 Haziran 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro ve dizi oyuncusudur. Tiyatro üzerine eğitimlerini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tamamlamıştır. Bir çok tiyatro ve sinema filminde rol almıştır.

Şimdilerde Yalancılar ve Mumları Dizisinde Şerife karakterini canlandıran Melike Güner dizi kariyerine Hayat Bağları isimli dizi ile başlamıştır. Doktorlar dizisinde canlandırdığı Zenan karakteri ile oldukça sevilmiştir.

Yalancılar ve Mumları 2. Bölüm Fragmanı İzle

Diziler
1999 – Hayat Bağları (Gül)
2000 – Dadı (Vildan)
2001 – Vay Anam Vay (Melike)
2002 – Mahallenin Muhtarları (Çağla)
2002 -Ekmek Teknesi (Sonay)
2005 – Ödünç Hayat (Mine)
2005 – Tombala (Meryem)
2006 – Kızlar Yurdu (Zeynep)
2006 – Doktorlar (Zenan Birtan)
2010 – Kılıç Günü (Şeyma)
2011 – İffet (Betül)
2012 – Merhaba Hayat (Zenan Parlar)
2013-2014 – Böyle Bitmesin (Gülizar)
2021- Yalancı ve Mumları (Şerife)

Yalancılar ve Mumları Oyuncuları
Yalancılar ve Mumları Elif kimdir?
Yalancılar ve Mumları Ceyda Kimdir?

Yalancılar ve Mumları Konusu

Dizi, üniversitede tanışmış otuzlarında olan bir grup arkadaşın birbirinden farklı hayatlarını ve aşklarını ele alıyor. Fragmanlardan da gördüğümüz gibi dizide 4 başrol oyuncusu kadın yer alıyor. Elif, Ceyda, Meliha ve Şebnem karakterleri ve başlarından geçenler dizimizin ana konusu olacak.

Dizide; Elif (Ceren Moray), kocasını bir tekne kazasında kaybetmiş ve bu kaybı halen kabullenememiştir. Gelen cevapsız aramalar kocasının hayatta olduğunu düşünmesine sebep oluyordur. Elif’e en yakın arkadaşları Ceyda (Elçin Sangu), Meliha (Şafak Pekdemir) ve Şebnem (Burcu Gölgedar) destek olurlar. Ceyda birine bağlanmaktan hoşlanmayan, özgürce yaşamayı yeğleyen bir kadındır. Meliha başarılı bir psikiyatristtir. Beyaz yakalı Şebnem’in ise kocasıyla sorunları vardır. Bu dört kadının hayatlarındaki gerçekler ise sandıklarından bambaşkadır…

Elif’in (Ceren Moray) hayatının kırılma noktası eşi Engin’in (İsmail Demirci) kaybolmasıdır. Kızı Sumru ile ayakta durma savaşı veren ve kafe işleten Elif’in yolu kızının okul arkadaşı Pelin’in babası Yakup (Feyyaz Duman) ve bakıcısı Şerife’yle (Melike Güner) kesişir ve her şey allak bullak olur. Eşi Engin’i iki yıl önce bir kazada kaybetmiş olan Elif, eşinin hayat sigortası parasının gelmesiyle onun kaybını yeniden yaşar. Bu zorlu zamanda hayatına giren Şerife ile Yakup’un Engin’le olan gizemli bağları nedir?

Tekdüze ve heyecansız uzun ilişkilerin düşmanı ama aynı zamanda da düğün organizatörü olan Ceyda, hayatının aşkı olan babasının onu unutmaya başlamasıyla yıkılır. Herkese destek olan Ceyda’ya şimdi kim destek olacaktır?

Mükemmeliyetçi Meliha’nın kusursuz hayatı eski bir danışanının oğlu Metin’in muayenehanesine girmesiyle kararır. Meliha’nın hayatında yaptığı tek hata nelere mal olacaktır?

Herkesi mutlu etmek için yaşayan Şebnem’in son zamandaki en büyük sıkıntısı hamile kalamayarak eşi Hasan’ı mutlu edememektir. Şebnem sonunda kimin mutluluğunu seçecektir: Sevdiklerinin mi kendinin mi?

Diğer oyuncuları merak ediyor musunuz?

Elif (Ceren Moray) kimdir?

Yalancılar Ve Mumları 1. Bölüm İzle

Yalancılar ve Mumları 2. Bölüm Fragmanı İzle

Yalancılar ve Mumları Fox Tv Yeni Dizisi

Yalanların bir miadı var, dostluklar sonsuza kadar

Yapım şirketi: MEDYAPIM. Medyapım’ın yakın zaman dizileri arasında Yasak Elma, Sadakatsiz, Baraj, Öğretmen, Kadın gibi diziler var. Haluk Bilginer ve Türkan Şoray’ın başrol oynadıkları Tatlı Hayat, Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya’nın başrol oynadıkları Adını Feriha Koydum, Kenan Işık, Haldun Dormen ve Gülben Ergen’in oynadığı Dadı gibi diziler de Medyapım’ın yaptığı popüler dizilerden…

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku