Yalancılar ve Mumları Elif kimdir? Ceren Moray dizileri

0

Yalancılar ve Mumları Elif kimdir? Bugün ilk bölümü ile ekranlara gelen Yalancılar ve Mumları dizisinin oyuncuları ve konusu çok merak ediliyor. Dizinin başrol oyuncuları arasında Elif karakteri hakkında pek çok soru soruluyor. Ceren Moray kimdir? Ceren Moray kaç yaşında? Ceren Moray boyu ve kilosu nedir? Ceren Moray’ın daha önce oynadığı dizi ve filmler hangileri? İşte cevaplar:

Yalancılar ve Mumları Elif kimdir?

Dizi, çok eskiden tanışmış, şimdi otuzlarında olan 4 kadının birbirinden farklı hayatlarını ve aşklarını ele alıyor.  Elif, Ceyda, Meliha ve Şebnem karakterleri ve başlarından geçenler dizimizin ana konusu olacak. Elif karakterini bir kafe işletirken görüyoruz. Sumru adında bir kızı var.

Dizide Elif karakterine yakından bakalım: Elif (Ceren Moray), kocasını bir tekne kazasında kaybetmiş ve bu kaybı halen kabullenememiştir. Gelen cevapsız aramalar kocasının hayatta olduğunu düşünmesine sebep oluyordur. Elif’in (Ceren Moray) hayatının kırılma noktası eşi Engin’in (İsmail Demirci) kaybolmasıdır. Kızı Sumru ile ayakta durma savaşı veren ve kafe işleten Elif’in yolu kızının okul arkadaşı Pelin’in babası Yakup (Feyyaz Duman) ve bakıcısı Şerife’yle (Melike Güner) kesişir ve her şey allak bullak olur. Eşi Engin’i iki yıl önce bir kazada kaybetmiş olan Elif, eşinin hayat sigortası parasının gelmesiyle onun kaybını yeniden yaşar. Bu zorlu zamanda hayatına giren Şerife ile Yakup’un Engin’le olan gizemli bağları nedir?

Ceren Moray Kimdir?

Yalancılar ve Mumları Oyuncuları Elif Ceren Moray

Ceren Moray 5 Haziran 1985 Diyarbakır doğumludur. Moray’ın annesi Kastamonulu, babası ise Diyarbakırlıdır. Üniversite eğitimini, 2005 yılında Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümünde aldı ve 2009 yılında mezun oldu.

2003 yılında yayımlanan Serseri Aşıklar adlı diziyle televizyon ekranlarına adım attı. 2004 yılında yayımlanan Dayı adlı dizide Simge karakterini, 2005 yılında yayımlanan Nefes Nefese dizisinde ise Ezgi karakterini canlandırdı. 2007-2008 yılları arasında yayımlanan Doktorlar adlı dizide Senem karakterini, 2007-2010 yılları arasında yayımlanan Kavak Yelleri adlı dizide Su karakterini canlandırdı. 2012 yılında yayımlanan İşler Güçler adlı dizide Zehra karakterini, 2014-2017 yılları arasında yayımlanan O Hayat Benim adlı dizide ise Efsun karakterini canlandırdı. Efsun karakteriyle popüler oldu. 2018-2019 yılları arasında yayımlanan Avlu adlı dizide Azra karakterini canlandırdı. 2020 yılında yayımlanmaya başlayan Öğretmen adlı dizide Zeynep karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Exxen’de Olağan Şüpheliler dizisinde başrol oyuncusu.

Ceren Moray İnstagram adresi @sevdahanimmm

Yalancılar ve Mumları Ceyda Kimdir? Elçin Sangu

Yalancılar Ve Mumları Fragman

Yalancılar ve Mumları Fox Tv Yeni Dizisi

Yalanların bir miadı var, dostluklar sonsuza kadar

Yapım şirketi: MEDYAPIM. Medyapım’ın yakın zaman dizileri arasında Yasak Elma, Sadakatsiz, Baraj, Öğretmen, Kadın gibi diziler var. Haluk Bilginer ve Türkan Şoray’ın başrol oynadıkları Tatlı Hayat, Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya’nın başrol oynadıkları Adını Feriha Koydum, Kenan Işık, Haldun Dormen ve Gülben Ergen’in oynadığı Dadı gibi diziler de Medyapım’ın yaptığı popüler dizilerden…

Medyapım Dizileri

Medyapım’ın yaptığı dizilere bir kaç örnek verelim:

Yasak Elma (2021 – 2018)
Sadakatsiz (2021 – 2020)
Baraj (2020)
Öğretmen (2020)
Kadın (2017)
Güllerin Savaşı (2014 – 2016)
Umutsuz Ev Kadınları (2011 – 2014)
Adını Feriha Koydum (2011 – 2012)
Doktorlar (2006 – 2011)
Tatlı Hayat (2001 – 2004)
Dadı (2001 – 2002)

Yalancılar ve Mumları dizisinin yönetmeni: Merve Girgin Aytekin

Yalancılar ve Mumları senaryosu: Nermin Yıldırım

Yalancılar ve Mumları dizisi uyarlama mı?

Evet, Yalancılar ve Mumları dizisi uyarlama bir dizi. Yurt dışında BBC yapımı, “Mistresses” dizisinin uyarlaması olarak çekildi.

Yalancılar ve Mumları Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Yalancılar ve Mumları dizisinin ilk bölümü 3 Ekim pazar günü saat 20:00’de Fox Tv’de yayınlanacak.

 

 

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku