Yalancılar ve Mumları Hasan Kimdir? Şebnem’in Kocası Hasan kimdir?

Yalancılar ve mumları dizisi Hasan rolündeki İlker Kızmaz kimdir, kaç yaşında, evli mi?

0

Yalancılar ve Mumları Hasan Kimdir? Şebnem’in Kocası Hasan kimdir? Yalancılar ve mumları dizisi Hasan kimdir? Şebnem’in kocası rolünde kim oynuyor? Yalancılar ve mumları dizisi Hasan rolündeki İlker Kızmaz kimdir, kaç yaşında, evli mi?

Yalancılar ve Mumları Şebnem’in Kocası Hasan kimdir?

Yalancılar ve mumları dizisinin 4 kadın karakterinden birisi de Şebnem. Şebnem ve kocası izleyiciler tarafından çok merak ediliyor.

Yalancılar ve Mumları Dizisi Şebnem Kimdir? Burcu Gölgedar (Şebnem)

Yalancılar ve Mumları Hasan Kimdir?

İlker Kızmaz 9 Eylül 1975 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İlker Kızmaz, İzmir’de doğmuş ve büyümüştür. Tiyatroya ilgi duyan Kızmaz, İzmir’de kurulan özel tiyatrolarda oyunculuk yapmıştır. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. 2004 yılında İstanbul’a giderek Ekol Drama Sanat Evi daha sonra da Bahçeşehir Üniversitesinde oyunculuk eğitimi almıştır.

İlker Kızmaz oynadığı dizi ve filmler

2002 yılında yayınlanan Aslı ile Kerem, Yeter Anne, Candan Öte gibi dizilerde rol aldı. 2012 yılında yönetmenliğini Yeşim Sezgin’in yaptığı, senaryosunu Turgut Özakman’ın yazdığı Çanakkale Savaşı’nı anlatan Çanakkale 1915 adlı sinema filminde Yarbay Mustafa Kemal rolünü üstlenmiştir. 2014 tarihinde TRT1‘de yayınlanmaya başlayan Yedi Güzel Adam adlı dizide Kenan hoca rolü ile izleyenlerin karşısına çıkmıştır. Aynı yıl yayınlanmaya başlayan ve baş rollerin de Mete Horozoğlu, Ayça Bingöl ve Ekin Koç’un oynadığı Benim Adım Gültepe dizisinde Halil karakterini canlandırmıştır. 2016 yapımı romantik komedi dizisi Tatlı İntikam’da Barış karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkmıştır.

İlker Kızmaz Evli mi?

Nefes: Vatan Sağolsun filminin çekimleri sırasında tanıştığı Aslı Türkel ile 16 Haziran 2014 tarihinde evlenmiştir. Ünlü oyuncunun 1Ekim 2016 tarihinde Naz adını verdikleri kızı dünyaya gelmiştir.

İlker Kızmaz hobileri ve İlgilendiği Sporlar

İlker Kızmaz, uzak doğu sporlarına ilgi duymaktadır. İzmir’de başladığı aikido eğitimini 2 yıl yaptıktan sonra eğitimine İstanbul’da devam etmiştir. Ayrıca binicilik sporu ile ilgilenmektedir. Bunun dışında Kite Surf yapmaktadır.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku