Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Yalçın Akdoğan: Davaları murdar etmişler

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Yalçın Akdoğan: Davaları murdar etmişler
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Yargıtay’ın Ergenekon Davası kararına tepki göstererek, “Paralel ihanet şebekesi darbe iddialarıyla ilgili yargı süreçlerini zehirleyerek akamete uğratmış ve davaları murdar etmiştir” dedi.

Akdoğan, twitter hesabından, Yargıtay’ın Ergenekon Davası kararına ilişkin açıklamada bulundu. Akdoğan, paylaştığı mesajda, “Paralel ihanet şebekesi darbe iddialarıyla ilgili yargı süreçlerini zehirleyerek akamete uğratmış ve davaları murdar etmiştir. Kurumlara kumpas kuran, haysiyet cellatlığı yaparak herkese zulmeden hainler milletin gerçeği öğrenme imkanını heba etmiştir. Adaletin değil entrikanın peşinde koşan bu kirli yapının kirletemediği gerçeklerin ortaya çıkması elbette bağımsız yargının görevidir” ifadelerini kullandı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“Milli orduya kumpas” demişti

Akdoğan, 17 Aralık sürecinde ilk kez Star Gazetesi’ndeki köşesinde isim vermeden yazdığı yazıda, Gülen cemaatini hedef alarak, “Kendi ülkesinin milli ordusuna, milli istihbaratına, milli bankasına, milletin gönlünde yer edinen sivil iktidarına kumpas kuranların bu ülkenin hayrına bir iş yapmış olmayacağını çok iyi bilir. Amaca ulaşmak için her yolu mübah görenlerin nasıl hastalıklı anlayışlar ürettiğini çok iyi bilir” diye yazdı.

 

KAYNAK : http://www.milliyet.com.tr/yalcin-akdogan-davalari-murdar/siyaset/detay/2231402/default.htm

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap