Yargı dizisinde gerçeği öğrenmeye ne dersiniz? Pınar Deniz söylemişti!

0

Kanal D ekranlarında pazar akşamları yayımlanan Yargı dizisinde ilk 3 bölüm son derece başarılı bir çıkış yaptı. Dizinin reytinglerde iyi neticeler alması ve son bölümün tüm kategorilerde ikinci olması önemli bir gelişmeydi. Teşkilat isimli TRT1 dizisine birincilikte rakip olmaya başlayan Yargı’nın önümüzdeki iki bölümünü kaçırmamanız gerekmektedir.

 

Pınar Deniz, dizinin dördüncü bölümünün fragmanları dönmeye başladığı sırada sosyal medyadan yapmış olduğu açıklama ile heyecanı yükseltti. Beşinci bölümün senaryosunun kapağını paylaşan oyuncu, çok heyecanlandığını belirtti. “Bu nasıl bir bölüm” diyerek şaşırdığını dile getiren Pınar Deniz, Yargı dizisi için etkili bir tanıtım yapmış oldu. Oyuncunun bu paylaşımı ile beraber beşinci bölüm daha da çok merak edilmeye başlandı.

 

10 Ekim Pazar akşamı saat 20.00’da yayınlanacak dördüncü bölümde bazı ayrıntılar ortaya çıkacak. Ancak gerçeğin net bir biçimde izleyicinin karşısına getirilmesi beşinci bölümde yaşanacak. Pınar Deniz de izleyicilere yeni bölümleri kaçırmamaları tavsiyesinde bulundu.

 

Yargı dizisinin fragmanlarında da bu duruma dikkat çekiliyor. Özellikle de dördüncü ve beşinci bölümlerin çok önemli olduğuna işaret ediliyor. Dizi ekibi hem heyecanı artırmak hem de reytingleri biraz daha yukarıya çekerek birinci olmak adına izleyicileri ekrana çekecek bir gizem oluşturdu.

 

 

İnci’nin katilini öğrenmeye hazır mısınız? İşte bu soru fragmana yansıtıldı. Dizinin hayranlarına gerçeğin ortaya çıkacağına yönelik mesaj verildi. İşte bu sebeple de dördüncü ve beşinci bölümü izleyicilerin kaçırmaması gerekmektedir.

“Bu sırrı sen çözeceksin” diye verilen mesajda da izleyicilere yeni bölümleri dikkatle takip etmesi gerekli olduğu mesajı verilmekte.

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku