Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Yıldırım: Türkiye’nin etrafında bir oyun planlanıyor

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Yıldırım: Türkiye’nin etrafında bir oyun planlanıyor
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

AK Parti Genel Başkan Vekili ve Başbakan Binali Yıldırım, “Türkiye’nin etrafında bir plan kuruluyor, bir oyun planlanıyor. Oyun şudur; Türkiye’yi bölgede güçsüzleştirmek, Recep Tayyip Erdoğan’ı iktidardan indirmek. İçeride, dışarıda söz birliği yapmışlar” dedi.

Yıldırım, partisinin Buca ilçesindeki Forbes Caddesi’nde düzenlediği mitingde yaptığı konuşmada, muhalefet adaylarının projelerinin olmadığını ve hikaye anlattıklarını belirterek şöyle konuştu:

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Ülke adına ümit vadeden hayırlı bir söz çıkıyor mu ağızlarından. Tecrübeleri var mı? Bugüne kadar Türkiye’ye hiç bir hizmetleri dokunmuş mu? Bunların Buca’da, İzmir’de, Türkiye’de eserleri var mı? Ama yıkmaya gelince bunların üzerine yok. Ne diyorlar, ‘Külliye’yi yıkacağız, yerli arabayı yapmayacağız, nükleer elektrik santralini yapmayacağız, Kanal İstanbul’u yapmayacağız, AK Parti ne yapmışsa durduracağız’. Durdurabilirler mi? Buca buna izin verir mi? Biz bu milletin yoluna baş koymuşuz. Bunlar da milletin yoluna taş koyuyorlar. 24 Haziran’da bu yıkım ekibine hak ettikleri dersi verecek miyiz? Yeni bir tarih yazacak mıyız?

Muhalefet orayı burayı yıka dursun, engellesin, Cumhur İttifakı bu milletin kendisidir. Cumhur İttifakı 15 Temmuz’da meydanlara inen, ay yıldızlı bayrağı düşürmeyen, ezanları dindirmeyen milletin ta kendisidir. Cumhuriyetin teminatıdır, kalkınmanın, ilerlemenin, gelişmenin teminatıdır. Bölücü terör örgütünün korkulu rüyasıdır. Muhalefet adaylarının hiç terörden bahsettiğini gördünüz mü? Terörle mücadeleden bahsettiğini duydunuz mu? Duyamazsınız, çünkü el altından iş birliği yapıyorlar. And olsun ki; Türkiye’de tek bir terörist kalmayıncaya kadar bu mücadeleyi sizlerle birlikte sürdüreceğiz. Türkiye’nin bağımsızlığına, geleceğine, kalkınmasına en büyük zararı veren bu alçak proje hareketini Türkiye’nin gündeminden çıkarmak boynumuzun borcudur.

Sandığa gitmekle kalmayacağız, eşimiz, dostumuz, nazımızın geçtiği kim varsa herkesi de sandığa götüreceğiz. Çünkü Türkiye’nin etrafında bir plan kuruluyor, bir oyun planlanıyor. Oyun şudur; Türkiye’yi bölgede güçsüzleştirmek, Recep Tayyip Erdoğan’ı iktidardan indirmek. İçeride, dışarıda söz birliği yapmışlar. Onlara inat durmak yok. Recep Tayyip Erdoğan’ı yeni sistemin cumhurbaşkanı yapacak mıyız? Rekor oyla ilk turda cumhurbaşkanı seçecek miyiz? Bu ay 2 bayram var. Birinci bayramı, Ramazan Bayramı’nı yaptık. Ramazanda kucaklaştık. İkinci bayram pazar günüdür. Seçim zafer bayramınız şimdiden mübarek olsun.

Bu arada Binali Yıldırım’ın miting yaptığı caddedeki cep telefonu teknik servisinin led ekranından “Yolların kralı olmaz, yolların kuralı olur”, “Hoş geldiniz Başbakanımız” şeklinde yazılar yansıtıldı.

Mitingin yapıldığı caddenin çevresindeki binalara “Vurur yüze ifadesi, Buca’ya hoş geldin bir tanesi”, “Mahallemizi çevre yoluna bağlayan yolların fatihine teşekkür ederiz” ve “Her yer Binali, her yer Yıldırım” pankartları asıldı.

Anahtar Kelimeler: Bursa , Bursa Haber , Bursa Haberleri , Bursa Son Dakika Haberleri

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap