Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Yılmaz Özdil’den Erdoğan’a ‘bir bira’…

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Yılmaz Özdil’den Erdoğan’a ‘bir bira’…
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, “Bir bira” başlığıyla yayımlanan yazısında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Bu ülkenin meşrebi ve duruşu belli olan Cumhurbaşkanını Mozart dinlemeye zorlamak faşistliğin dik alasıdır” sözleri için “Birincisi içmeye zorlamadım, teklif var, ısrar yok. İkincisi, Hitler ağzına bira sürmezdi, demokrat mıydı? Üçüncüsü, bir bira trafikte bile suç değilken, Halk Arenası’nın bir bira yüzünden üç program kapatılması hangi promil hesabıyla yapıldı?” dedi.

ÖZDİL’DEN ERDOĞAN’A BİR BİRA TEKLİFİ

Özdil, söz konusu ifadesi nedeniyle birkaç gündür sosyal medyada linç edildiğini vurgulayarak gazetesi Sözcü’ye tepki gösterdi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“Kendi gazetem Sözcü bunlarla alakalı tek kelime yazmadı. Tam sayfa medya köşesi olmasına rağmen çıt çıkarmadı. Dünyada hangi gazete, o ülkenin cumhurbaşkanı tarafından kendi yazarına ‘faşistin dik alası’ denilmesini haber yapmaz?” diye yazan Özdil, şöyle devam etti:

Hangi demokrat ülkede, hangi gazete kendi yazarına yönelik iktidar medyası saldırısına sessiz kalır? Kendi gazetemizi, yazarlarımızı, çalışanlarımızı savunmak için hayatımızı ortaya koyuyoruz, kendi gazetemiz bizim için lütfedip kılını bile kıpırdatmıyor… Çivi yazısı öğrenip kil tabletlere mi yazsam?

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap